Maffashion stworzyła kolekcję dżinsów
ONS

Maffashion została projektantką polskiej marki. Oto jej projekty

Maffashion stworzyła kolekcję dżinsów
ONS

Ten rok należy do Julii Kuczyńskiej. Najpierw blogerka szturmem wdarłą się na salony, później stworzyła swoją streetwear'ową markę odzieżową StaffByMaff, a kilka dni temu otrzymała nagrodę dla najbardziej wpływowej osoby polskiego internetu. Zobacz: Maffashion wybrana Człowiekiem Roku! Pokonała Tomasza Lisa i...

Potencjał blogerki dostrzegają również firmy odzieżowe. Potencjał Maffashion dostrzegła już hiszpańska Bershka, która zaprosiła ją do udziału w jednej ze swoich ostatnich kampanii (zobacz). Ostatnio Julia pochwalił się kolejną owocną współpracą. Tym razem sklep internetowy DenimBox.pl zaproponował Kuczyńskiej stworzenie kolekcji dżinsów Maffashion collection dla Denimbox.

- NEWS! Marka, która od lat zajmuje się produkcją spodni dla wielu sklepów sieciowych i nie tylko zaproponowała mi współpracę. Maffashion collection dla Denimbox - będzie marmurkowo i boyfriendowo. Seria spodni z moim logiem już niedługo dostępna na www.denimbox.pl Cieszę się, to dla mnie kolejne doświadczenie i fajna akcja. Będę was systematycznie informowała o kolejnych pojawiających się modelach "moich" spodni w sklepie. Jako pierwsze "marmurki! - oznajmiła na Facebooku Maffashion.


Modele dżinsów, które pojawił się już w ofercie internetowego sklepu kosztują 149 złotych. Chciałybyście mieć je w swojej szafie?Maffashion pokazała chłopaka. Przystojny?:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43