Ten rok należy do Julii Kuczyńskiej. Najpierw blogerka szturmem wdarłą się na salony, później stworzyła swoją streetwear'ową markę odzieżową StaffByMaff, a kilka dni temu otrzymała nagrodę dla najbardziej wpływowej osoby polskiego internetu. Zobacz: Maffashion wybrana Człowiekiem Roku! Pokonała Tomasza Lisa i...

Reklama

Potencjał blogerki dostrzegają również firmy odzieżowe. Potencjał Maffashion dostrzegła już hiszpańska Bershka, która zaprosiła ją do udziału w jednej ze swoich ostatnich kampanii (zobacz). Ostatnio Julia pochwalił się kolejną owocną współpracą. Tym razem sklep internetowy DenimBox.pl zaproponował Kuczyńskiej stworzenie kolekcji dżinsów Maffashion collection dla Denimbox.

- NEWS! Marka, która od lat zajmuje się produkcją spodni dla wielu sklepów sieciowych i nie tylko zaproponowała mi współpracę. Maffashion collection dla Denimbox - będzie marmurkowo i boyfriendowo. Seria spodni z moim logiem już niedługo dostępna na www.denimbox.pl Cieszę się, to dla mnie kolejne doświadczenie i fajna akcja. Będę was systematycznie informowała o kolejnych pojawiających się modelach "moich" spodni w sklepie. Jako pierwsze "marmurki! - oznajmiła na Facebooku Maffashion.

Modele dżinsów, które pojawił się już w ofercie internetowego sklepu kosztują 149 złotych. Chciałybyście mieć je w swojej szafie?

Reklama

Maffashion pokazała chłopaka. Przystojny?:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama