Klaudia El Dursi
Instagram

Klaudia El Dursi podczas weekendu nad morzem musiała odwiedzić szpital. "Mieliśmy dzisiaj nieprzyjemny incydent"

Klaudia El Dursi
Instagram

Klaudia El Dursi spędza długi czerwcowy weekend nad polskim morzem. Ale prowadzącej "Hotel Paradise" nie dane było spokojnie rozkoszować się z dziećmi bałtyckimi atrakcjami. Na swoim profilu instagramowym opowiedziała o nieprzyjemnej i potencjalnie bardzo groźnej dla zdrowia przygodzie, która ich spotkała.

Niestety, nasz pierwszy dzień pobytu nad morzem nie zaliczę do udanych. Mieliśmy dzisiaj nieprzyjemny incydent - mówi Klaudia.

Jak wyjaśnia, chodzi o kleszcza. Lekarze już od tygodni ostrzegają, że w niektórych częściach kraju można mówić o prawdziwym wysypie tych przenoszących groźne choroby pajęczaków. 

Zobacz także: Prawdy i mity o „Hotelu Paradise”! Co zdradziła Klaudia El Dursi i uczestnicy?

Klaudia El Dursi o wizycie w szpitalu

Dawidkowi wbił się kleszcz w plecy - mówi Klaudia. - Musieliśmy sobie z tym poradzić. Ja niestety nie miałam w tej materii doświadczenia. Oczywiście "wujek Google" podpowiedział jak usunąć tego kleszcza.

Modelka mówi, że starała się jak mogła, ale mała część kleszcza została w skórze dziecka.

Polecono mi, by udać się do szpitala. Że to trzeba niezwłocznie usunąć. I tak też zrobiliśmy. W szpitalu lekarz odesłał nas z kwitkiem i powiedział, że z takimi rzeczami to do szpitala się nie chodzi i że mam po prostu z tym nic nie robić. Wiecie jak to jest, powiedzieć mamie żeby nic z tym nie robiła - pyta retorycznie gwiazda. - Ale cóż, podobno nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać. I obserwować czy pojawi się rumień.

El Dursi jest dobrej myśli i ma nadzieję, że rumień się nie pojawi i wszystko będzie ok.

Klaudia El Dursi
Instagram

A Wy boicie się kleszczy? Jak twierdzą specjaliści, tegoroczna ciepła zima sprawiła, że kleszczy jest więcej niż zwykle i pojawiają się w rejonach, gdzie do tej pory nie występowały. Również w miastach, gdzie przynoszą je wchodzące między ludzi coraz częściej dzikie zwierzęta. Już odnotowuje się wzrost zachorowań na kleszczowe zapalenie mózgu. Szacuje się, że wirusem powodującym tę chorobę zarażony jest nawet co szósty kleszcz. 

Zobacz także: To nagranie zadecydowało o karierze Klaudii El Dursi. Modelka wspomina swoje początki

Klaudia El Dursi
Facebook

Więcej na temat Klaudia El Dursi
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01