Kinga Rusin

Kinga Rusin o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka: "Jeden dzień, chwila nieuwagi i... koniec"

Kinga Rusin

Nagła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła jego fanami i przyjaciółmi z show-biznesu. W trakcie poszukiwań na jeziorze Kisajno, gdzie miał miejsce wypadek producenta i męża Agnieszki Woźniak-Starak, wszyscy do końca mieli nadzieję, że ta historia skończy się inaczej. Niestety, po czterech dniach gorączkowych poszukiwań piątego odnaleziono ciało Piotra, o czym poinformował wiceszef MSWiA. Od tego momentu znani z show-biznesu żegnają producenta i przyjaciela w poruszających słowach na swoich profilach na Instagamie. Teraz do tego grona dołączyła również Kinga Rusin.

Kinga Rusin żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie zdjęcie producenta i dodała krótki, ale bardzo wzruszający post, w odnosząc się do tragedii, która rozgrała się na jeziorze Kisajno 18 sierpnia. 

Jeden dzień, chwila nieuwagi i ... koniec. Ciągle nie mogę uwierzyć. Tyle planów, tyle marzeń, tyle możliwości i koniec...Bardzo smutno. Myślami i sercem z rodziną i bliskimi. To dla nich straszne dni. Nie sposób wyobrazić sobie tego bólu - napisała Kinga Rusin. 

 

 

Internauci, którzy skomentowali post Kingi Rusin, również nie mogą pogodzić się z tą tragedią.

straszna tragedia, jescze bardziej uświadamia ze bliska osoba może wyjść z domu i już nigdy jej nie zobaczymy...

To jest straszne, jakie to nasze życie jest kruche, nieprzywidywalne. To jest ten moment, w którym powinniśmy się zatrzymać, odetchnąć, przytulić najbliższych i podziękować, że możemy spędzić z nimi jeszcze jeden dzień. Współczuję rodzinie.

Każde takie zdarzenie skłania mnie do zatrzymania się co jest ważne w życiu by cieszyć się każda chwila pzerzyta bycie wdzięcznym za tu i teraz . Przykro to 😢 - piszą internauci.

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak w niedzielę, 18 sierpnia, nad ranem podróżował swoją motorówką w towarzystwie 27-letniej kelnerki z okolicznej restauracji. W wyniku gwałtownego manewru oboje wypadli z łódki. Kobieta samodzielnie dopłynęła do brzegu, a poszukiwania producenta trwały cztery dni. Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.

 

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno

Piotr Woźniak-Starak
instagram

Producent filmowy został odnaleziony po czterech dniach poszukiwań

Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08