Party Stories
Kinga Rusin o rozwodzie z Tomaszem Lisem
ONS
Newsy

Kinga Rusin wspomina rozwód z Tomaszem Lisem: Każdy chce kochać

Dziennikarka rzadko rozmawia na ten temat

Kinga Rusin niewiele opowiada o swoim życiu prywatnym. Niechętnie wspomina czasy małżenstwa z Tomaszem Lisem i rozwód z dziennikarzem. Ostatnio w wywiadzie dla dwutygodnika Viva stwierdziła: To było tak dawno, że nie pamiętam i nie chcę pamiętać. Tyle rzeczy się wydarzyło, że sam moment wymazałam z pamięci. W najnowszym wywiadzie do „Gali" dziennikarka jednak postanowiła powiedzieć nieco więcej o rozwodzie z Tomaszem Lisem, który miał miejsce 9 lat temu. Gwiazdę zapytano, czy  te traumatyczne przeżycia nie sprawiły, że zamknęła się na miłość i czy potrafi budować relacje z mężczyznami. Kinga odpowiedziała nieco filozoficznie:

Są badania naukowe, które pokazują, że ludzie, nawet po ciężkich doświadczeniach, wcale nie tracą zaufania do innych. Człowiek jest tak skonstruowany, że nawet po niełatwych przejściach daje szansę miłości. Każdy chce kochać i każdy chce być kochany. 

Kindze życiowe rewolucje wyszły na dobre. Z mecenasem Markiem Kujawą jest już od ponad 3 lat. Może już rzeczywiście pora, by przestać ją pytać o rozwód?


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Rusin o rozwodzie z Tomaszem Lisem
Newsy
Mocna reakcja Kingi Rusin na pytanie o rozwód z Lisem: "Jeżeli jeszcze raz usłyszę pytanie o mój rozwód, to..."

Kinga Rusin ma dość pytań o rozwód z Tomaszem Lisem. Gwiazda udzieliła wywiadu w "Gali", gdzie padło pytanie o rozstanie z dziennikarzem. Prezenterka nie chce już jednak rozmawiać na ten temat! Zobaczcie, co mówi! Zobacz:  Hanna Lis zapytana o "męża najlepszej przyjaciółki…". Ostro odpowiada: "Żadna przyjaciółka…" Kinga Rusin ma dość tematu rozwodu z Tomaszem Lisem! Kinga Rusin i Tomasz Lis rozwiedli się w 2006 roku po 12 latach małżeństwa. Ich rozstanie było największą wówczas sensacją w świecie mediów. Z biegiem czasu Rusin nie chce jednak wracać do tego tematu. Kiedy w "Gali" padło pytanie o rozwód, odpowiedziała:  Ostatnio powiedziałam sobie, że jeżeli jeszcze raz usłyszę pytanie o mój rozwód to popełnię seppuku. To było 11 lat temu!  Kiedy odmawiam odpowiedzi na takie pytania, dziennikarze mówią, że jestem niesympatyczna. Kiedy staram się dyskretnie wybrnąć, mówią, że cały czas tkwię w przeszłości i rozdrapuję rany. To co ja mam robić? Ja już dawno ten rozdział zamknęłam i gdyby nie media, miałabym naprawdę szansę o tym zapomnieć. Więc korzystając z okazji apeluję: przejdźmy do następnego rozdziału. Czy słusznie? Zobacz także:  Kinga Rusin schudła 8 kg! Kinga Rusin ma dość pytań o rozwód! Tomasz Lis i Kinga Rusin byli małżeństwem przez 12 lat. 

Kariera córki Kingi Rusin
ONS
Newsy
Córka Rusin to prawdziwy geniusz. Kinga pochwaliła się jej imponującym osiągnięciem
To właśnie ona planuje karierę w modelingu

Kinga Rusin z małżeństwa z Tomaszem Lisem ma dwie nastoletnie córki. Jedna z nich, Iga Lis , zaczęła stawiać już nawet pierwsze kroki w show-biznesie - wystąpiła na jednym z dużych pokazów mody, została też twarzą marki produkującej biżuterię. A to podobno dopiero początek. Przypomnijmy: Córka Rusin będzie gwiazdą: Podpisała pierwszy duży kontrakt. A propozycji jest więcej A jak na plany zawodowe córki zapatruje się sama Kinga? Dziennikarka w najnowszym wywiadzie nie ukrywa, że daje córce wolną rękę w podejmowaniu tego typu decyzji, ale stawia jej jeden warunek - musi przykładać się do nauki. Rusin jest nieco przerażona perspektywą dorosłego życia Igi, ale wierzy, że będzie podejmowała mądre decyzje. Chwali się też, że dziewczynka napisze maturę już w wieku 17 lat. To zasługa wcześniejszego startu w szkole.   Każdy ma prawo do spełnienia swoich marzeń. Jeśli ktoś ma marzenie, żeby spróbować swoich sił w modelingu to dlaczego nie. Dla mnie jako mamy, najważniejsze jest, aby były równowaga i balans, żeby absolutnie nie zapomnieć o nauce. Wiem, brzmię okropnie, po prostu jak stara baba, nauczycielka od chemii, ale ja naprawdę uważam, że to co w głowie to później płaci wszystko. Nawet jeżeli moja córka faktycznie ma taki pomysł i będzie chciała spróbować swoich sił, pewnie bardziej w fotomodelingu, to dlaczego nie? Ale warunek mamusi jest jeden: muszą być szóstki. Jak nie ma szóstek to nie ma zabawy. Później jak skończy 18 lat to ma pełny wybór. Ona jakoś tak wcześniej poszła do szkoły, że będzie zdawała maturę jak nie będzie miała jeszcze nawet 17 lat. Jestem przerażona, ale mam nadzieję, że moje dzieci są mądre i nie będą podejmowały głupich decyzji - tłumaczy w rozmowie z Dzień Dobry TVN Kinga. Na córkę Kingi czeka duża kariera w show-biznesie? Zobacz: Piersi Kingi Rusin na finale Top Model....

Kinga Rusin o rozwodzie z Tomaszem Lisem
ONS
Newsy
Rusin nie wspomina najlepiej rozwodu z Lisem. Zaskoczyła wyznaniem
Dziennikarka o traumatycznych doświadczeniach

Kinga Rusin z każdym dniem wygląda coraz pięknej. Podkreśla to także w odcinkach na żywo "You Can Dance", gdzie zawsze zachwyca stylizacjami i figurą. Zobacz:  Rusin cała w czerni w You Can Dance. Postawiła na seksowny dekolt  Teraz dziennikarka udzieliła obszernego wywiadu dla Vivy!, gdzie opowiedziała między innymi o swojej kobiecości. Przyznała, że to właśnie siła jest jej największym atutem. Odniosła się nawet do swojego obecnego związku, o którym do tej pory nic nie mówiła mediom. Przyznała jednak, że jest szczęśliwa. Nie zabrakło również pytania o rozwód z Tomaszem Lisem , ale Rusin szybko zakończyła ten temat: To było tak dawno, że nie pamiętam i nie chcę pamiętać. Tyle rzeczy się wydarzyło, że sam moment wymazałam z pamięci.  Kibicujecie teraz jej relacji z Markiem Kujawą? Zobacz na Polki.pl:  Tylko w Vivie! Pierwszy taki wywiad z Kingą Rusin  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner