Rusin jest fleksitarianką
AKPA

Zmiany w życiu Rusin: Zostałam fleksitarianką

Rusin jest fleksitarianką
AKPA

Kinga Rusin może pochwalić się doskonałą figurą. Dziennikarka prowadzi zdrowy tryb życia, a także czynnie uprawia sport. Ostatnio prowadząca "DD TVN" na swoim blogu zamieściła wpis dotyczący diety jaką stosuje, aby mieć cały czas mieć smukłą linię. Telewizyjna gwiazda nie ukrywa, że jest prawdziwym smakoszem, jednak w kwestii tego, co znajdzie się na jej talerzu jest dość wybredna.

Okazuje się, że dziennikarka stroni od mięsa. Jednak od czasu do czasu pozwala sobie na kawałek kurczaka czy pieczoną rybę. Ponadto Kinga jest fleksitarianką. Wyboru przejścia na taką dietę dokonała nieświadomie kilka lat temu.
 

- Dowiedziałam się przez przypadek, że całkiem nieświadomie i to już kilka lat temu zostałam fleksitarianką. O co chodzi? Otóż mięso jem sporadycznie. W zasadzie mogłabym się bez niego obyć, ale wegetarianką nie śmiałabym się nazwać, bo jednak czasami mam ochotę na trochę mięsnego białka: na kurczaka z grilla, pieczoną rybę czy nawet chudego tatara. Nachodzi mnie może raz w tygodniu. I tyle wystarczy żeby stać się fleksitarianinem. Nigdzie o tym wcześniej nie słyszałam, ale teraz okazuje się, że zupełnie intuicyjnie stosuję ponoć najzdrowszą dietę świata.

Jak widać, aby być szczupłym i mieć perfekcyjną figurę nie trzeba rezygnować z przyjemności. Wystarczy we wszystkim zachować umiar.

Zobacz: W takich luksusach żyje Kinga Rusin

Kinga Rusin na Balu Dziennikarzy

Rusin na wakacjach w bikini:

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11