Iga Lis i Kinga Rusin. Rusin chce zrobić z córki gwiazdę

Rusin chce zrobić z córki światową gwiazdę

Iga Lis i Kinga Rusin. Rusin chce zrobić z córki gwiazdę

Łódzki Fashion Week okazuje się miejscem narodzin nowych celebrytek. To właśnie tam rok temu zadebiutowała Wiktoria Grycan w roli modelki "plus size" (zobacz), a teraz szanse na karierę dostała Iga Lis. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa otwierała pokaz kolekcji Łukasza Jemioła. Sam projektant zapewnił, że dziewczyna wystąpiła tam dzięki dobrej znajomości ze sławną mamą, która jest jego stałą klientką.

- Kinga jest moją klientką i tak pomyśleliśmy, że fajnie byłoby, gdyby jej córka również mogła chodzić w moich projektach - powiedział Jemioł w rozmowie z "Super Expressem".


Magazyn "Flesz" dowiedział się, że to nie tylko dzięki znajomościom mamy 13-latka została dostrzeżona. Iga od wielu lat dostaje propozycje rozwinięcia skrzydeł w show-biznesie. I to światowym.

- Kiedy w wakacje Iga i Kinga pojechały do Nowego Jorku, na ulicy zaczepił je przedstawiciel jednej z agencji modelek i zaproponował współpracę. Ale nie było o tym mowy - zdradza znajoma Kingi w rozmowie z "Fleszem".


Kinga Rusin zapewnia, że Iga marzy o karierze na wybiegu, ale póki co nie ma o tym mowy. Dziennikarka woli, żeby córka skupiła się na nauce, bo na show-biznes przyjdzie czas. Nieco innego zdania jest była przyjaciółka Kingi, Hanna Lis, która z córki chce zrobić gwiazdę już od kilku lat.

Zobacz: Nastoletnia córka Hanny Lis na wybiegu w roli modelki. Dzięki znajomościom?Więcej na temat Kinga Rusin dzieci gwiazd Iga Lis
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04