Kinga Korta
Instagram

50-letnia gwiazda TVN urodziła! Znamy płeć i imię

Kinga Korta
Instagram

 

Kinga Korta urodziła! Na Instgaramie 50-letniej gwiazdy TVN, znanej z show "Żony Hollywood" pojawił się wpis, w którym celebrytka informuje, że jej synek przyszedł na świat w tym tygodniu. Wraz z mężem są przeszczęśliwi:

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia. Nasz maluch urodził się w tym tygodniu - jest cudowny! Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak dorasta, rozwija się przekształca w doskonałą ludzką istotę. Tymczasem będziemy cieszyć się nieprzespanymi nocami, zmianą pieluszek, płaczem, krzykiem i wszystkimi innymi luksusami, które towarzyszą byciu nowymi rodzicami - napisała.

 

Synek Kingi Korty otrzymał imię Grayson, na drugie ma Alexander:

Nie będzie to polskie imię, Alexander to będzie drugie imię. Pierwsze imię będzie Grayson. To był pomysł mojego męża, nie było żadnych nieporozumień, decycja została podjęta bardzo szybko - przyznała Kinga Korta. 

 

Dlaczego Kinga Korta zdecydowała się na późne macierzyństwo?


Długo nie mogłam zajść w ciążę. Konsultowaliśmy się z lekarzami w Polsce i Stanach. Paradoksalnie zawsze byłam zdrowa, wszystkie badania wychodziły perfekcyjnie. Mąż tak samo. Przez ostatnie dwa, trzy lata żyłam w strachu. Bałam się, co będzie, jak nam nie wyjdzie. Pamiętam, jak zapytałam męża, co się stanie, jeśli nie będę w stanie dać mu dziecka. Spodziewałam się odpowiedzi, że się rozstaniemy albo znajdzie sobie inną… Odpowiedział z przekonaniem: „Adoptujemy”. To ja dla niego jestem priorytetem, a dziecko jest dopełnieniem naszego szczęścia - mówiła w VIVIE! jakiś czas temu

Serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz: Ma 50 lat i spodziewa się dziecka. Żałuje, że tak późno?

 

 

 

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia. Nasz maluch urodził się w tym tygodniu - jest cudowny! Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak dorasta, rozwija się przekształca w doskonałą ludzką istotę. Tymczasem będziemy cieszyć się nieprzespanymi nocami, zmianą pieluszek, płaczem, krzykiem i wszystkimi innymi luksusami, które towarzyszą byciu nowymi rodzicami. 💙✨💛 💙Thank you so much for all the well wishes. Our little one was born this week and he couldn’t be more perfect. We can’t wait to watch him grow up, develop his character, and evolve into a lovely human being. Meanwhile let us enjoy the sleepless nights, diaper changing, crying, screaming, and all the other luxuries that come with being new parents. @caramella_interiors #baby #babyboy #motherhood #newparents #allblue #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn

Post udostępniony przez Kinga Korta🎀 (@kingakorta)

 

Kinga Korta w ciąży

Kinga Korta zdradziła, ile przytyła w ciąży
Instagram

Więcej na temat Kinga Korta
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08