Kinga Duda, Andrzej Duda, Agata Duda w kościele w Rzymie
prezydent.pl
Newsy

Skromna Kinga Duda z rodzicami w Watykanie! Dziś spotka się z Franciszkiem ZDJĘCIA

Skromna Kinga Duda z rodzicami w Watykanie! Dziś spotka się z Franciszkiem ZDJĘCIA
Kinga Duda nie przeprowadzi się do Pałacu Prezydenckiego
ONS
Newsy
Kinga Duda nie chce mieszkać w Pałacu Prezydenckim
Decyzję córki skomentował Andrzej Duda

Dzięki wygranym wyborom prezydenckim zrobiło się głośno nie tylko o samym Andrzeju Dudzie , ale także o jego rodzinie. Zwłaszcza córka prezydenta elekta wzbudziła ogromne zainteresowanie w mediach. W prasie zaledwie kilka dni po wyborach pojawiły się informacje o życiu uczuciowym Kingi Dudy . Dowiedzieliśmy się wówczas, że 20-latka spotyka się ze studentem medycyny, Karolem . chłopak córki Dudy jest ponoć synem znanej krakowskiej dziennikarki. Zobacz: Kinga Duda spotyka się ze studentem. Tabloid ujawnił kilka szczegółów z jego życia Zaprzysiężenie Andrzeja Dudę odbędzie się już 6 sierpnia. Od tej chwili Duda zamieszka w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Okazuje się jednak, że zabraknie w nim Kingi Dudy, która dalej będzie mieszkać w Krakowie. O decyzji swojej córki poinformował sam Andrzej Duda w rozmowie z TVP . - Mam nadzieję, że będę w Krakowie bywał, zwłaszcza, że córka nie planuje przeprowadzki do Warszawy. Chce zostać, chce dalej studiować na uniwersytecie . Nie chce żadnych zmian w swoim życiu osobistym, więc z całą pewnością rodzice będą ją tutaj odwiedzać. Ma 20 lat, więc jest w takim wieku, że rodzice nie są jej niezbędnie potrzebni. Zresztą przecież wielu młodych ludzi opuszcza dom rodzinny po to, żeby jechać gdzieś na studia, więc zostanie sama i będzie radziła sobie na pewno znakomicie . Czyżby Kinga Duda chciała uniknąć sytuacji o jakich kilka lat temu wspominała Aleksandra Kwaśniewska ? Córka byłego prezydenta przyznała wówczas, że podczas kiedy mieszkała w Pałacu Prezydenckim dostawała pogróżki i była nachodzona przez psychofanów . Zobacz: Jaki styl ma Kinga Duda? Zobaczcie wszystkie kreacje córki prezydenta!

Kinga Duda, Andrzej Duda
East News
Newsy
Andrzej Duda zorganizował dla córki wyjątkowe urodziny! Nie zgadniecie, co robili!
Andrzej Duda zorganizował dla córki wyjątkowe urodziny! Nie zgadniecie, co robili!

Odkąd Andrzej Duda został prezydentem Polski, niemałe zainteresowanie wzbudza jego córka Kinga - oczko w głowie taty. Prezydent zabrał swoją ukochaną córkę na wyjątkowe dwudzieste urodziny - wspólnie ścigali się na torze kartingowym! Spodziewalibyście się tego po głowie państwa? Andrzej Duda zabrał córkę na tor kartingowy z okazji urodzin Podczas oficjalnych spotkań i narad prezydent zawsze zachowuje się nienagannie, okazuje się jednak, że po pracy Andrzej Duda lubi odrobinę zaszaleć. Świadczy o tym wybór urodzinowego prezentu dla córki Kingi. Prezydent ścigający się gokartem - musicie to zobaczyć! Na fan page'u toru, na których Andrzej Duda bawił się córką możemy przeczytać: Wczoraj na naszym torze mieliśmy okazję zmierzyć się z samy Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejem Dudą. Kinga wraz z tatą, z okazji jej urodzin wybrali się na największy tor kartingowy w Polsce. Czasy pojedynczych okrążeń z przejazdu na przejazd znacznie się poprawiały. Ostatecznie Kinga wykręciła 53,043 sek. natomiast Pan Prezydent 49,432 sek!!! Z tego co słyszeliśmy, taka sytuacja nie potrwa długo i już zapowiedzieli kolejne treningi w Xdrive Karting. Gratulujemy wyników!!! Zobacz też: Tomasz Jacyków o „żałobnej stylizacji” Agaty i Kingi Dudy podczas wizyty w Watykanie: „Nie mogę się czepiać”   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Wczoraj na naszym torze mieliśmy okazję zmierzyć się z samy Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejem Dudą... Posted by Xdrivekarting on  21 listopada 2015 Andrzej Duda sprawił niespodziankę córce Kindze z okazji jej urodzin...

Marta Kaczyńska i Kinga Duda spędzają razem wakacje
Newsy
Marta Kaczyńska i Kinga Duda spędzą razem wakacje?
Na to się zapowiada

Po tym jak Andrzej Duda wygrał wybory wszyscy zainteresowali się także jego piękną córką  - Kingą Dudą . Prezydentówna, studentka prawa na stałe mieszka w Krakowie i mimo po wygranej ojca w wyborach prezydenckich nie ma zamiaru przenosić się do Warszawy . Jej decyzję doskonale rozumie Marta Kaczyńska , która 10 lat temu była w dokładnie takiej samej sytuacji, dlatego postanowiła wesprzeć Kingę. Jak podaje "Na żywo" panie spotkały się na dzień przed zaprzysiężeniem nowego prezydenta: Marta chce ostrzec ją przed popełnianiem błędów. Nie jest łatwo być córką prezydenta - zdradziła w tygodniku osoba z otoczenia Kaczyńskiej. Kinga i Marta nie miały jeszcze wiele okazji do rozmów, ale wkrótce to się zmieni, bo  Andrzej Duda zaprosił Kaczyńską do ośrodka prezydenckiego w Juracie, a ona zaproszenie przyjęła. Będzie czas, aby porozmawiać na spokojnie o tym, co czeka córkę nowej głowy państwa. Zobacz: Kinga Duda w sukience zaprojektowanej specjalnie dla niej. Zobacz: Kinga Duda zostanie nową Olą Kwaśniewską? Zobaczcie dzieci polskich prezydentów!  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner