9-letnia córka Kim Kardashian wraz z mamą przyleciała na Fashion Week w Paryżu. Kardashianki pojawiły się na pokazie Jeana Paula Gaultiera, który prezentował najnowszą zimową kolekcję Haute Couture. Kim Kardashian zadbała o to, by o jej córce było głośno nie tylko ze względu na samo pojawienie się dziewczynki we Francji ale również z uwagi na jej stylizację... Zobaczcie jej kolczyk w nosie z gigantycznym łańcuchem. Przesada?

Reklama

Córka Kim Kardashian z kolczykiem w nosie na Fashion Weeku 2022

Kim Kardashian uwielbia szokować. W końcu m. in. na tym polega niekwestionowany sukces klanu Kardashianek. Niedawno Kim Kardashian w najdroższej sukni na świecie bawiła się na MET Gali. To wyjście skończyło się jednak skandalem, ponieważ Kim Kardashian zniszczyła suknię Marylin Monroe wartą 5 milionów dolarów. Celebrytka hucznie zapowiadała to wyjście, by zmieścić się w kultową sukienkę ikony kina musiała sporo schudnąć. Szybko okazało się, że plan nie do końca się powiódł, a kreacja Monroe uległa zniszczeniu w miejscu, gdzie wszyty był zamek na plecach. Tym razem Kim Kardashian ponownie zaskakuje ale nie tyle swoim wizerunkiem, a stylizacją, jaką wybrała dla swojej najstarszej córki. Zaledwie 9-letnia North West podczas Fashion Weeku w Paryżu wystąpiła z ciekawą biżuterią w... nosie.

Laurent VU/SIPA/SIPA/East News

Zobacz także: Mąż Kourtney Kardashian, Travis Barker przerwał milczenie. Jak się czuje po tym, jak trafił do szpitala?

Kim Kardashian postawiła na tzw. "matchy" stylizacje wraz z córką. Sama postawiła na obcisłą sukienkę w garniturowe prążki, które uzupełniła ekstrawaganckimi butami na obcasie i toporną biżuterią na rękach oraz szyi. Z kolei mała North West miała na sobie spódnicę i marynarkę z tego samego materiału, co kreacja celebrytki. Całość została uzupełniona ciężkimi butami oraz białą koszulą. Zarówno Kim Kardashian jak i jej 9-letnia córka North West miały kolczyk w nosie, do którego dołączony był długi i ciężki łańcuch, który opadał aż na dekolt. Jaka matka taka córka?

Laurent VU/SIPA/SIPA/East News

Zobacz także: Travis Barker, mąż Kourtney Kardashian, wylądował w szpitalu. Jego córka błaga o modlitwę

Zobacz także

Niewykluczone, że kontrowersyjny kolczyk był pomysłem małej North West, w końcu po raz pierwszy w takiej odsłonie pokazała się na urodzinach prababci w 2019 roku. Najstarsza córka Kim Kardashian uwielbia modę, a Fashion Week w Paryżu nie jest jej pierwszym pokazem, w końcu debiutowała na tego typu imprezach razem z rodzicami, mając zaledwie 15. miesięcy.

Laurent VU/SIPA/SIPA/East News
Laurent VU/SIPA/SIPA/East News
Laurent VU/SIPA/SIPA/East News
Laurent VU/SIPA/SIPA/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama