Tomasz Komenda oświadczył się Annie Walter
East News

Kim jest narzeczona Tomasza Komendy? To jej oświadczył się po premierze filmu! "Ona w białej sukni. Ten dzień ma być tylko nasz"

Tomasz Komenda oświadczył się Annie Walter
East News

To była naprawdę poruszająca scena! Podczas premiery filmu "25 lat niewinności" Tomasz Komenda na scenie oświadczył się swojej partnerce, Annie Walter! Jak się okazało, niebawem spełni się też największe marzenie Komendy - pani Anna spodziewa się bowiem dziecka! Jak poinformowała para, będą mieli syna.

Kim jest narzeczona Tomasza Komendy i przyszła mama jego dziecka? Niedawno opowiedziała o sobie w programie "Uwaga" w TVN.

Zobacz także: Film o Tomaszu Komendzie wchodzi do kin. "25 lat niewinności" opowiada prawdziwą historię niewinnie skazanego - spędził 6540 dni w piekle

- Napisałam do niego, że fajnie go zobaczyć po tej stronie - mówi. 

Ale znajomość z portalu nie układała się, kontakt urywał się trzy razy. Zaiskrzyło dopiero wtedy, gdy spotkali się przypadkiem na ulicy. 

- Potrzebowaliśmy tego spotkania w realu, żeby było to wielkie bum - mówiła pani Anna w "Uwadze".

Potwierdza to też sam Tomasz Komenda. W tym samym programie wyznał: 

- Pisałem z wieloma kobietami, ale z żadną nie spotkałem się w realu. Ania jest jedyną, z którą się spotkałem. Uczucie przychodzi samo. A ja nie będę ukrywał, że te motylki miałem w brzuchu. Wiedziałem, że Ania jest tą jedyną.

Komenda teraz marzy o ślubie.

- Ona w białej sukni. Ten dzień ma być tylko i wyłącznie nasz - mówił w TVN.

To marzenie spełni się już niedługo. Od czwartkowej premiery Anna i Tomasz są oficjalnie narzeczonymi. Dodatkowo wszyscy dowiedzieli się, że para spodziewa się dziecka. A, jak deklarował Komenda, to jego największe marzenie.

- To była nasza wspólna decyzja. To dla mnie naturalne, że chcę urodzić mu dziecko. Wtedy nasza rodzina będzie już pełna - mówiła pani Anna w reportażu. - On jest całym moim światem. On i dzieciaki. Bez niego nie potrafiłabym już żyć.

Zobacz także: Zwiastun filmu o Tomaszu Komendzie! Uwaga: drastyczne sceny!

Tomasz Komenda poprosił Annę Walter o rękę na premierze filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Tomasz Komenda oświadczył się Annie Walter
East News

Przed sądem w Opolu trwa sprawa o odszkodowanie. Prawnicy Komendy domagają się za niesłuszne skazanie i odsiadkę 18 milionów złotych.

Tomasz Komenda
EastNews

Więcej na temat Tomasz Komenda
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00