Karolina Czarnecka Hera koka hasz LSD. Karolina Czarnecka Przegląd Piosenki Aktorskej
Youtube
Newsy

HIT INTERNETU: Młoda wokalistka śpiewa o "Kokainie, heroinie, haszu"

To wideo podbija YouTube'a

Chyba nikt nie spodziewał się, a na pewno nie sama solistka, Karolina Czarnecka, że jej występ na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej podbije internet w tak zastraszającym tempie. Młoda wokalistka wykonała cover piosenki "Heroin and Cocain" zespołu The Tiger Lillies i zachwyciła  nim wszystkich internautów.


Tekst piosenki jest dość kontrowersyjny, bowiem opowiada o młodym chłopaku, który lubi... ćpać. Sam utwór utrzymany jest w ciekawym, psychodelicznym rytmie, ale na pewno uzależniającym. Adekwatnie co do tekstu. Oto jeden z najciekawszych fragmentów utworu: 

Hera, koka, hasz, LSD, ta zabawa po nocach się śni, LSD, hera, koka i hasz, podziel się z kolegami czym masz - śpiewa Karolina Czarnecka.


Komentarze pod filmem mówią same za siebie:

To mój nowy hymn - pisze jeden z internautów

Karolina Korwin Piotrowska zrecenzowała ten występ krótko:

To jest genialne - napisała na swoim Facebooku

Karolina Czarnecka aktualnie studiuje aktorstwo w Akademii Teatralnej w Warszawie. Solistka co prawda nie wygrała tego festiwalu, ale nagroda w postaci wielkiej popularności w internecie wynagrodzi jej chyba wszystko. Powstał już nawet fanpage na Facebooku: "HERA KOKA HASZ LSD", który szybko zdobył ponad 55 tys. lajków. A jak wam się podoba ten utwór?Kora w wywiadzie o narkotykach:

Nowy singiel Karoliny Czarneckiej
Facebook
Newsy
Karolina Czarnecka nagrała nowy hit "Stolica". Przebije "Hera Koka..."?
Kolejna kontrowersyjna piosenka podbija internet

Kilka miesięcy temu Karolina Czarnecka podbiła internet piosenką "Hera, koka, hasz, LSD", którą wykonała podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Wideo z koncertu wzbudziło mnóstwo kontrowersji, a Karolina z miejsca stała się gwiazdą, którą zainteresowały się wszystkie media. Przypomnijmy:  Wreszcie się doczekaliśmy: Czarnecka nagrała teledysk do "Hera Koka Hasz LSD" Czarnecka postanowiła iść za ciosem. Już niedługo na rynku pojawi się jej debiutancka płyta pod tytułem "Córka", którą zwiastuje nowy singiel "Stolica". Piosenkę ciężko zakwalifikować do konkretnego gatunku muzycznego, jednak jej największą wartością jest kontrowersyjny tekst opowiadający o młodej dziewczynie ze wsi, która przeprowadza się do Warszawy. Stolica zaskakuje ją nie tylko wielkością, ale i obyczajami. Trzeba przyznać, że utwór może wzbudzić wielkie kontrowersje. A jak wam się podoba? Zobacz:  Czarnecka już odcina kupony od popularności. Zagra razem z Damięcką Kora o uzależnieniu od narkotyków: 

Karolina Czarnecka nagrała teledysk do Hera Koka Hasz LSD
youtube
Newsy
Wreszcie się doczekaliśmy: Czarnecka nagrała teledysk do "Hera Koka Hasz LSD"
Tak przygnębiającego klipu dawno nie było

Utwór "Hera Koka Hasz LSD" w wykonaniu Karoliny Czarneckiej usłyszeliśmy po raz pierwszy na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Chociaż młoda wokalistka nie wygrała festiwalu, szybko stała się gwiazdą internetu, a cover piosenki The Tiger Lillies z miejsca okazał się hitem. Obecnie ma ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube. Przypomnijmy: Nowy hit internetu:Młoda wokalistka śpiewa o "Kokainie, heroinie, haszu" Sukces piosenki skłonił Karolinę do nagrania teledysku. Czarnecka zamieściła na portalu Polakpotrafi.pl odezwę, że potrzebuje w tym celu 8 tysięcy złotych. Zebrano ponad 30 tysięcy, co zaskoczyło wszystkich - łącznie z główną zainteresowaną. Za zebrane pieniądze artystka postanowiła nagrać nie tylko teledysk, ale i całą płytę. Jej premiera przewidziana jest na jesień. W teledysku do "Hera Koka Hasz LSD" Karolina ubrana jest tak samo jak podczas występu na festiwalu, zgadza się nawet układ choreograficzny - nowe jest tylko otoczenie. Przygnębione ludzkie twarze, dołujące wnętrza mają jasny przekaz - artystka nie popiera zażywania narkotyków jakby mogło wydawać się w pierwszej chwili. Zobacz: Czarnecka odcina kupony od popularności. Zagra z Damięcką   Kora przyznała się do zażywania narkotyków:

Polak w brytyjskim Mam Talent
YouTube
Newsy
Polak w brytyjskim Mam Talent. Zachwycił publiczność i jurorów
Lalkarz występował też w polskiej edycji

Internet rządzi się swoimi prawami. Nigdy nie wiadomo, jaki film czy piosenka stanie się hitem. Ostatnio, wielką furorę zrobiła Karolina Czarnecka , która na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej wykonała utwór "Hera, koka, hasz, LSD". Do dziś video bije rekordy oglądalności na portalu YouTube. Przypomnijmy:  HIT INTERNETU: Młoda wokalistka śpiewa o "Kokainie, heroinie, haszu" Nowym przebojem ma szansę stać się występ Kony Puppetsa w brytyjskim Mam talent! Kony to popularny polski lalkarz, który od lat zajmuje się występami na scenie, z użyciem lalek typu muppets, czyli naturalnej wielkości, z ruchomymi nogami, rękami i szczękami. Artysta próbował swoich sił w polskiej edycji show, gdzie dotarł aż do finału. Niestety, nie udało mu się go wygrać. Postanowił więc wyruszyć na podbój Wielkiej Brytanii, gdzie wystąpił w tamtejszej edycji programu. Z rewelacyjnym skutkiem - zarówno publiczność, jak i wymagające jury było pod wrażeniem genialnego show Polaka, który na tę okazję postanowił odegrać samą Beyonce. Ma szansę na zwycięstwo? My wróżymy mu wielką karierę Zobacz:  HIT INTERNETU: Polak zachwycił w brytyjskim "Mam Talent!" Jury na castingu do "Mam talent":

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner