M jak miłość Ula i Bartek
fot. MTL Maxfilm

Ostatni odcinek "M jak miłość" już za nami! Kiedy serial wróci na antenę TVP2?

M jak miłość Ula i Bartek
fot. MTL Maxfilm

Ostatni sezon "M jak miłość" przyniósł widzom naprawdę ogromne emocje. Walka o życie Magdy (Anna Mucha), porwanie córki Rogowskich czy romans Chodakowskiej (Barbara Kurdej- Szatan) z Leszkiem (Sławek Uniatowski) to tylko niektóre wątki, które pojawiły się w serialu w ostatnich miesiącach. Niestety,  w miniony wtorek (4 czerwca) fani zobaczyli ostatnią odsłonę "M jak miłość", w której Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską. Teraz na nowe odcinki serialu będziemy musieli trochę poczekać... Kiedy odbędzie się premiera nowego sezonu?

Kiedy nowe odcinki "M jak miłość"?

Czy Ula pożałuje, że wzięła ślub z Bartkiem i zdradzi swojego męża z byłym chłopakiem? Chodakowska będzie z Leszkiem, a Artur (Tomasz Ciachorowski) dorwie Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)? Niestety, odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero po wakacjach! Okazuje się bowiem, że nowe odcinki "M jak miłość" pojawią się na antenie Telewizyjnej Dwójki dopiero za kilka miesięcy. Jak informuje portal superseriale.se.pl pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany 2 września 2019 roku! 

My już nie możemy doczekać się nowych odcinków "M jak miłość"! Coś nam się wydaje, że w kolejnym sezonie nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji!

Nowe odcinki "M jak miłość" zostaną wyemitowane dopiero po wakacjach.

M jak miłość Ula i Bartek na ślubie
fot. MTL Maxfilm

Premiera nowego sezonu zapowiedziana jest na 2 września.

Basia Kurdej-Szatan M jak miłość Asia
mat. prasowe

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13