Kelly Osbourne w Polsce
ONS

Mroczna Kelly Osbourne w Warszawie. Co sądzi o Polsce?

Kelly Osbourne w Polsce
ONS

Dzisiaj do Warszawy przyleciała Kelly Osbourne. Córka legendarnego Ozzy'ego gości w Polsce na zaproszenie telewizji E! Entertainment. Gwiazda promuje program "Policja stylu", w którym wraz z innymi gwiazdami Hollywood ocenia kreacje z czerwonych dywanów.

Kelly po stolicy porusza się w obstawie ochroniarzy. Kilku rosłych mężczyzn towarzyszy jej na każdym kroku. Gwiazda w Polsce zaprezentowała się w dość mrocznej stylizacji. Osbourne miała dziś na sobie czarny kombinezon z szerokimi nogawkami i klasyczną marynarkę. Elementem uzupełniającym jej look był naszyjnik z krzyżem i wielkie czarne okulary chroniące jej oczy przed błyskiem fleszy. Duże wrażenie robiły również fioletowe włosy artystki, które idealnie komponują się z jej stylem.

Kelly Osbourne zostanie w naszym kraju kilka dni. W tym czasie będzie udzielała wywiadów, spotykała się z fanami i oczywiście zwiedzała. Jeden z jej pierwszych publicznych występów  w Polsce odbył się dziś rano w studiu "DD TVN".

- Byłam w Polsce tyle razy z ojcem. Cieszę się, że mogłam wrócić i zobaczyć jak Warszawa, samo miasto się zmieniło. Jak wszystko jest teraz nowoczesne w porównaniu z tym co było 10 lat temu - wyznała Kelly w rozmowie z Jolantą Pieńkowską.
 

Jak oceniacie stylizację Kelly?
 

Kelly Osbourne w studiu "DD TVN"


Kelly Osbourne w studiu "DD TVN"

 

Kelly Osbourne na randce w Hollywood:

Więcej na temat Kelly Osbourne
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44