Kayah wychodzi za mąż. Ślub Kayah i Pako Sarra
ONS

Ten rok zakończy się z rekordowym wynikiem jeśli chodzi o śluby i ciąże w polskich show-biznesie. Przyszły zapowiada się równie optymistyczne. Jak donosi "Grazia", na wiosnę ślub planuje Kayah. Ta informacja jednocześnie zaprzecza plotkom o kryzysie w związku artystki z ciemnoskórym muzykiem Pako Sarrem, muzykiem z Senegalu. Zobacz: Kayah rozstała się z Pako. O co im poszło?

O zaręczynach Kayah i Pako plotkowano jeszcze przed wakacjami, ale żadna ze stron nie potwierdzała informacji. Co więcej, gwiazda nie nosiła nawet pierścionka zaręczynowego tylko dlatego, aby zmylić ciekawskich. Ale podobno przygotowania do ślubu trwają w najlepsze.

Na początku grudnia Kayah wybrała się z przyjaciółką do galerii handlowej, gdzie wnikliwie przeglądała magazyny poświęcone modzie ślubnej. Pokazała swoje ulubione modele, a później wspólnie wybierały materiały z których kreacja zostanie uszyta.

- Kayah przywiązuje ogromną uwagę do strojów. Nie mam wątpliwości, że jej suknia ślubna będzie spektakularna. Zwłaszcza, że ostatnio bardzo schudła i wygląda świetnie - mówi "Grazii' była stylistka artystki.


Ślub ma odbyć się w obrządku kabalistycznym, ponieważ od siedmiu lat Kayah jest wyznawczynią kabały. Na podobne śluby zdecydowały się już Demi Moore i Madonna. Jednak warto dodać, że małżeństwo zostanie w Polsce zalegalizowane dopiero wtedy, gdy para weźmie ślub cywilny.

Przypomnijmy, że dzięki Pako Kayah odnalazła w sobie seksualne zwierze w łóżku. Zobacz: "Z wiekiem jestem seksualnym zwierzęciem"Kayah wróciła na szczyt:

Więcej na temat Kayah Pako Sarr