Kate Rozz szuka dla Dody chłopaka
ONS

Kate Rozz nie zaprosiła Dody bez powodu. Podjęła się ważnej misji

Kate Rozz szuka dla Dody chłopaka
ONS

Ostatnie miesiące to dla Dody pracowity okres - nowy klip, płyta DVD i promocyjne tournee po Polsce. Wokalistka chcąc odpocząć od medialnego szumu postanowiła skorzystać z zaproszenia swojej koleżanki Kate Rozz i złożyła jej kilkudniową wizytę w Paryżu. Panie spędzały czas w drogich knajpach i modnych klubach, a towarzyszyła im inna polska celebrytka, Zosia Ślotała. Oczywiście gwiazda nie zapomniała o swoich fanach i zdawała im relację za pomocą Instagrama, gdzie zamieszczała zdjęcia z Francji. Przypomnijmy: Doda w Paryżu. Bawi się z dwiema celebrytkami

Jak informuje znajoma Kate Rozz w rozmowie z GRAZIĄ, modelka zaprosiła do siebie Dodę nie bez powodu. Jej celem było znalezienie dla niej nowego partnera. Z informacji, które posiadamy wynika, że Doda na chwilę obecną nie szuka żadnego chłopaka, ale Kate zdecydowała się uszczęśliwić ją na własną rękę i zapoznawała ze swoimi francuskimi znajomymi, głównie z branży muzycznej.
 

Kate przedstawiła Dodę swoim francuskim kolegom - mówi znajoma Rozz.


Według magazynu, jeden z mężczyzn zrobił na niej wrażenie - światowej sławy tenor Piotr Beczała. Patrząc jednak na poprzednich partnerów wokalistki, ciężko uwierzyć, że fascynacja miała podłoże towarzyskie. Chodziło raczej o jego umiejętności muzyczne. Poza tym muzyk ma już żonę.

Zobacz: Doda kusi biustem na spotkaniu z fanami

Doda szleje w Paryżu:

Więcej na temat Doda Kate Rozz
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08