Wydawało się, że Kate Rozz po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem zniknie z polskiego show-biznesu. Celebrytka ma jednak inne plany i wciąż marzy się jej wielka kariera - tym razem aktorki. Ostatnio warsztatu uczył ją ponoć sam Robert De Niro. Przypomnijmy: Poleciała do USA na korepetycje u laureata Oscara

Reklama

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, wczoraj wieczorem Rozz odwiedziła dobrze jej znany Paryż, gdzie uczestniczyła w kolacji "Dinner for Unitaid", w której biorą udział największe nazwiska show-biznesu, sławni politycy i koronowane głowy państw, w tym była Pierwsza Dama Francji Cecilia Sarcozy. Celem wydarzenia jest debata i zbiórka pieniędzy na leczenie pacjentów z HIV i dofinansowywanie badań mających znaleźć lek na tę chorobę.

Wśród znamienitych gości szczególną uwagę Kate przykuł były prezydent Stanów Zjednoczonych, Bill Clinton. Korzystając z okazji, celebrytka zrobiła sobie z nim wspólne zdjęcie i pochwaliła się nim na swoim Instagramie:

Kolacja z "Dinner for United" z Billem Clintonem. Wspaniały człowiek! Niesamowita kolacja i piękny cel - opisała krótko dwa zdjęcia.

Kate gratulujemy nowej znajomości i musimy przyznać, że ma szczęście do znajdowania się pośród bogatych i wpływowych osób. Jest czego zazdrościć?

Zobacz także
Reklama

Zobacz też Kate Rozz i inne polskie celebrytki na polskiej nocy w Cannes:

Reklama
Reklama
Reklama