Katarzyna Zielińska w czarnej błyszczącej sukience w szpilkach i skarpetkach
ons.pl

Wiemy, co Katarzyna Zielińska zaplanowała na pierwsze urodziny syna!

Katarzyna Zielińska w czarnej błyszczącej sukience w szpilkach i skarpetkach
ons.pl

Nadchodzące święta będą wyjątkowe dla Katarzyny Zielińskiej z kilku powodów. Aktorka spędzi je z mężem Wojciechem Domańskim i najbliższą rodziną, ale, co najważniejsze, będzie to pierwsze Boże Narodzenie jej synka Henia. W wywiadzie dla magazynu "Party" Kasia zdradziła, jakie prezenty świąteczne i urodzinowe dostanie jej ukochany synek!

W kwestii prezentów stawiam na szaleństwo! (śmiech) Czasem mam wrażenie, że Heniek obchodzi urodziny kilkanaście razy w roku. Ale... nie umiem inaczej, choć już widzę, że mamy w domu za dużo różnych pojazdów. Mam już nawet jedno noworoczne postanowienie, że od urodzin syna trochę się opamiętam, bo w tym roku moja szafa i moje gadżety zostały daleko w tyle - zdradziła Zielińska.

Mały Henio skończy roczek już na początku stycznia. Jak Kasia zamierza uczcić to wydarzenie?

Myślę, że będzie to dłuższe świętowanie podzielone na dwie partie. Jedno przyjęcie wyprawimy mu w rodzinnym gronie. Drugą imprezę zorganizujemy mu w Warszawie i zaprosimy na nią najbliższych przyjaciół, w którymi dzielimy życie, wspólnie wychodzimy, celebrujemy wieczory. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich zabraknąć w tak ważnym dla nas dniu. Takie chwile cenię najbardziej - przyznała Kasia.

O tym, jak zmienił się świat Katarzyny Zielińskiej odkąd została mamą, rodzinnych tradycjach w jej domu i... planach macierzyńskich przeczytasz w nowym "Party".

 

Katarzyna Zielińska przygotowuje się do świąt.

Katarzyna Zielińska w świątecznym swetrze
Facebook

Katarzyna Zielińska na tle choinki
Facebook

Katarzyna Zielińska z synkiem Heniem.

Katarzyna Zielińska z synkiem Henrykiem na spacerze

 

Więcej na temat Katarzyna Zielińska
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48