Zielińska nie wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2
ONS
Newsy

Zielińska odmówiła udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przyjęła inną propozycję

Wyjdzie na tym dobrze?

Producenci polsatowskiego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo skompletowali już obsadę do drugiej edycji programu, którą zobaczymy na ekranach telewizorów w najbliższą jesień. Gwiazdy ponoć same ustawiały się w kolejce, pamiętając, jak duży sukces odniosła pierwsza odsłona projektu. Przypomnijmy: Znamy listę uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2". Są niespodzianki

Okazuje się jednak, że nie każdy oddałby wszystko, aby wystąpić w produkcji. Jak donosi "Flesz", propozycję występu w "TTBZ" odrzuciła Katarzyna Zielińska. Aktorka próbuje czasami swoich sił jako wokalistka podczas festiwali dla śpiewających aktorów, ale w show Polsatu nie wystąpi. Dlaczego? Magazyn informuje, że Zielińska dostała rolę w "Przyjaciółkach" i nie byłaby w stanie pogodzić kilku zobowiązań zawodowych jednocześnie.
 

Kasia na pewno będzie grała (w "Przyjaciółkach" - przyp. red.) pozytywną postać. Widzowie powinni ją polubić. Nową osobę wybieraliśmy szczególnie starannie, bo aktorzy, którzy już zyskali popularność i sympatię, potrafią być w sprawie nowych kolegów i koleżanek wybredni. Ale Zielińska została przyjęta przez zespół bardzo ciepło - czytamy we "Fleszu".


Zielińska nie zostanie piątą tytułową przyjaciółką, ale jej wątek ma być dość rozbudowany. Rola w serialu to lepszy wybór niż "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Zobacz: Marihuana w logo nowej kolekcji Zielińskiej. Na Facebooku zawrzało

Katarzyna Zielińska w srebrnej stylizacji na pokazie Baczyńskiej:

Katarzyna Zielińska z uczestnikami TTBZ
TV-Show
Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie wszystkich uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
Kto się pojawi w TTBZ?

Katarzyna Zielińska pokazała fotkę ze wszystkimi uczestnikami  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! To ich pierwsze, wspólne zdjęcie. Widać, że pomiędzy gwiazdami show już zawiązała się przyjaźń. Który z nich okaże się najlepszy? Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5 na wspólnym zdjęciu! W piątej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo wezmą udział Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Szwed, Agnieszka Twardowska, Adam Fidusiewicz, Marcin Rogacewicz, Dariusz Kordek oraz Jerzy Grzechnik. Po zmianach w show, w jury zasiądzie Bartek Kasprzykowski, który zastąpił w tej roli Dj Adamusa. Bez zmian pozostają prowadzący - Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski. Nowa edycja programu, jak oceniają jego najwierniejsi fani, ma najlepszy skład. Uczestnicy już zaczęli pracę nad niezwykłymi metamorfozami. Kto z nich okaże się najlepszy? Przekonamy się już w marcu!   Zobacz także: Zmiana w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Radosław Pazura jednak nie pojawi się w show. Wiemy, kto go zastąpi!   Katarzyna Zielińska z uczestnikami Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5.   Kasia Zielińska już zaczęła próby.   Jedną z gwiazd Twoja Twarz Brzmi Znajomo będzie Ola Szwed!

Katarzyna Zielińska o roli w Przyjaciółkach
ONS
Newsy
Zielińska nie do końca cieszy się z nowej roli. Wszystko przez Sochę
Co się jej nie spodobało?

Katarzyna Zielińska miała być jedną z uczestniczek drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", ale ostatecznie zdecydowała się przyjąć inną propozycję Polsatu. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" pojawi się w roli czarnego charakteru, co może być dla niej sporym wyzwaniem aktorskim, ponieważ do tej pory grała mniej wyraziste postacie. Przypomnijmy: Zielińska odmówiła udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przyjęła inną propozycję Wakacje to dla Katarzyny bardzo pracowity okres, bowiem ostatnie dni spędziła właśnie na planie polsatowskiej produkcji. Chwilę po ogłoszeniu, że dołączyła do obsady serialu, spekulowano, że będzie główną rywalką Małgorzaty Sochy - tymczasem panie w ogóle się nie spotykają, nad czym Zielińska strasznie ubolewa.   Żałuję, że nie mam wspólnych zdjęć z Gosią Sochą, bo nam wspólnych pogaduszek ciągle mało. Cóż, będzie nam musiał wystarczyć tylko prywatny czas.  - zdradza aktorka w "Gwiazdach"   Na planie Zielińska zaprzyjaźniła się natomiast z inną gwiazdą serialu, Anitą Sokołowską . To właśnie z nią ma najwięcej wspólnych scen, dlatego łatwiej im było nawiązać kontakt.   Na planie "Przyjaciółek" poznałam Anitę Sokołowską i choć w serialu rywalizujemy, to prywatnie bardzo się polubiłyśmy. To fajna, normalna, równa dziewczyna, szybko znalazłyśmy wspólny język. - dodała.   Jesteście ciekawi jak Zielińska wypadnie w "Przyjaciółkach"? Zobacz: Gwiazda Polsatu w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" Kasia Zielińska owinięta w sreberko:

Marzena Rogalska i Katarzyna Zielińska szykują program internetowy
TV-Show
TYLKO U NAS: Zielińska i Rogalska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Wiemy, co szykują gwiazdy
TYLKO U NAS: Zielińska i Rogalska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Wiemy, co szykują gwiazdy

Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Na instagramie aktorki pojawiła się intrygująca fotka gwiazdy, która szykuje odlew w gipsie - charakterystyczny znak wszystkich metamorfoz w show Polsatu. Do tego ciekawe hashtagi - #program #internet #surprise. Sprawdziliśmy, o co chodzi! Zielińska i Rogalska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Nic z tych rzeczy! Aktorka i dziennikarka nie pojawią się również w programie "Kocham Cię Polsko", który ma wrócić do TVP. J ak udało nam się dowiedzieć, przyjaciółki tworzą swój własny program internetowy! Na razie nie znamy szczegółów tej produkcji, ale można się domyślać, że będzie to coś wyjątkowego .   Kasia i Marzena przyjaźnią się od lat. Kilka lat temu prowadziły program "Kocham Cię Polsko", który był hitem TVP.   Czy ich internetowy projekt osiągnie sukces?   Zobacz: Wiemy, kto zastąpi Dj Adamusa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!   Zielińska i Rogalska szykują internetowy program   Marzena Rogalska i Kasia Zielińska bardzo się przyjaźnią   Katarzyna Zielińska nie pojawi się w show Polsatu

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner