Dlaczego Katarzyna Stankiewicz, która od lat stroni od naszego show-biznesu, postanowiła zatańczyć w najbardziej popularnym show Polsatu "Taniec z gwiazdami"?

Reklama

W pierwszym odruchu chciałam odmówić, ale po chwili pomyślałam, że to jest dla mnie ciekawa szansa i postanowiłam odblokować w sobie „potencjał komercyjny” - mówi Stankiewicz w najnowszym "Party".

Wpływ na decyzję miały również niespełnione marzenia z dzieciństwa.

Jako mała dziewczynka chciałam zostać baletnicą, ale w moim mieście nie było takiej szkoły. Teraz nauczę się tańczyć pod okiem profesjonalisty i w jakiejś części spełnię dziecięce marzenie. Poza tym czasami trudno mi zmotywować się do ćwiczeń, a tu nie będzie wyjścia. Planuję egoistycznie zrobić sobie mięśnie bez chodzenia na siłownię" - tłumaczy Kasia.

Dlaczego Katarzyna Stankiewicz postanowiła wrócić do "Varius Manx"?

Z "Varius Manx" zagrała koncert w sylwestra we Wrocławiu i będzie im towarzyszyć podczas trasy z okazji 25-lecia grupy.

Dziennikarze mnie pytają, czy to znaczy, że pogodziłam się z chłopakami. Nie wiem, skąd się wzięło przekonanie, że się nie lubimy. Mamy różne gusta muzyczne, ale nie przeszkodziło nam to zrobić wspólnie wielkich przebojów. Im więcej mam lat, tym większą mam ochotę śmiać się, bawić, pośpiewać piosenki Variusa, bo odpoczęłam od nich" - mówi.

Więcej o planach Kasi przeczytacie w nowym magazynie "Party" - już w poniedziałek!

Zobacz także

Kasia na konferencji sylwestrowej TVP 2

Katarzyna Stankiewicz na 4.edycji imienin Jana Kochanowskiego

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama