Katarzyna Glinka pochwaliła się świetną figurą! Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" opublikowała na Instagramie fotki z wakacji, na których pozuje w kostiumie kąpielowym. Aktorka, która na początku maja po raz drugi została mamą wygląda obłędnie! Widać, że Katarzyna Glinka w ekspresowym tempie wróciła do formy po ciąży. O takiej figurze marzy każda młoda mama. Zobaczcie sami!

Reklama

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcia z wakacji

Dziecko Katarzyny Glinki i jej partnerka Jarosława Bienieckiego przyszło na świat na początku maja br. Aktorka za pośrednictwem Instagrama przekazała wówczas radosną wiadomość i pokazała pierwsze zdjęcie małego Leo. Już kilka tygodni po porodzie gwiazda serialu "Barwy szczęścia" zdradziła, że zaczęła ćwiczyć. Teraz okazuje się, że treningi przyniosły efekty!

Katarzyna Glinka ostatnie dni spędziła nad morzem, a w sieci pokazała fotki z plaży. W kostiumie kąpielowym wygląda obłędnie! Internauci są zachwyceni wyglądem aktorki. Spójrzcie tylko, jak komentują jej zdjęcia z wakacji:

- Super figura ????
- Pięknie wyglądasz ????????
- Glinka-szczuplinka ❤️
- Boska i szalona plazowiczka to jest to ????????????!

Zobaczcie sami, jak w kostiumie kąpielowym prezentuje się Katarzyna Glinka! Aż trudno uwierzyć, że dopiero co po raz drugi została mamą. Ależ ona ma figurę!

Zobacz także: Katarzyna Glinka pokazała wózek swojego synka. Znamy markę i cenę!

Zobacz także

Katarzyna Glinka zachwyciła figurą w kostiumie kąpielowym.

Reklama

Aż trudno uwierzyć, że aktorka urodziła zaledwie trzy miesiące temu.

Reklama
Reklama
Reklama