Kasia Glinka w białej sukni

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie synka. Fanka: "Usteczka po mamie"

Kasia Glinka w białej sukni

Katarzyna Glinka 5 maja poinformowała, że na świat przyszedł jej drugi syn, który otrzymał imię Leo. Aktorka rzadko publikuje w sieci zdjęcia starszego syna i dba o prywatność, ale wydaje się, że w tym przypadku częściej będziemy oglądać zdjęcia chłopca. Gwiazda pochwaliła się właśnie kolejną fotografią, na której twarz Leo jest bardziej widoczna, a w komentarzach pojawiają się sugestie, że  to cała mama! Zobaczcie...

Katarzyna Glinka pokazała nowe zdjęcie synka. Podobny do mamy?

Gwiazda "Barw szczęścia" podziękowała za gratulacje z okazji narodzin synka i opublikowała nowe zdjęcie Leo. Tym razem twarz dziecka jest bardziej widoczna!

Bardzo dziękujemy za życzenia i gratulacje❤️❤️❤️ jestem szczerze wzruszona i szczęśliwa. Ściskam Was Wasza k ... - napisała na Instagramie Katarzyna Glinka. 

Fani aktorki są zachwyceni nowym zdjęciem jej synka i już doszukują się podobieństwa do mamy. Katarzyna Zielińska jako pierwsza zauważyła, że Leo ma usta po swojej mamie:

Ma twoje usta💋

Na ten komentarz szybko zareagowała Kasia Glinka, która przyznała, że oszalała na punkcie swojego nowo narodzonego synka:

Kasiu jestem tak w nim zakochana ...zwariowałam❤️

Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Też widzicie podobieństwo do Katarzyny Glinki?

Kasia Glinka z partnerem na TeleKamerach 2020

Kasia Glinka z partnerem na TeleKamerach 2020
ONS

 

Kasia Glinka
Instagram

 

 

Więcej na temat Katarzyna Glinka
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13