Katarzyna Cichopek idzie za ciosem! Od paru miesięcy to właśnie ona jest na językach całej Polski, a wszystko za sprawą jej rozstanie z mężem, Marcinem Hakielem. Zainteresowanie życiem Kasi rośnie z dnia na dzień, widzą to również producenci telewizyjni, którzy powierzyli jej kolejny program. Tym razem o tematyce... wnętrzarskiej! Poznajcie szczegóły.

Reklama

Nowy program Katarzyny Cichopek

Choć w show-biznesie Kasia Cichopek jest od ponad 20 lat, wciąż potrafi zaskoczyć fanów i ciągle się rozwija. Cichopek ma za sobą debiut w roli prezenterki na festiwalu w Opolu 2022 (u boku Macieja Kurzajewskiego), okazuje się, że przed nią kolejne wzywanie. W rozmowie z "Super Expressem" Katarzyna zdradziła, że wkrótce poprowadzi kolejny program - tym razem o wnętrzach i ich metamorfozach:

Na antenie TVP kobieta będę miała przyjemność poprowadzić program "Operacja aranżacja". Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie - mówiła Kasia Cichopek.

Czy to oznacza, że Kasia Cichopek będzie konkurencją dla Katarzyny Dowbor w Polsacie i Doroty Szelągowskiej w TVN? Wszystko na to wskazuje. Czekacie na premierę?

Zobacz także: Opole 2022: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do występu ZDJĘCIA PAPARAZZI

AKPA Jacek Kurnikowski
Reklama

Internauci często doceniają gust Katarzyny Cichopek i to nie tylko w kwestii mody. Po rozstaniu z Marcinem Hakielem gwiazda "M jak miłość" przeprowadziła się do nowego mieszkania, które jeszcze urządza. Jednak już pierwsze zdjęcia zachwyciły jej fanów.

Zobacz także
Instagram
Reklama
Reklama
Reklama