Kasia Burzyńska w ciąży

Katarzyna Burzyńska w ciąży! Jak prezentuje się na salonach? Widać brzuszek? ZDJĘCIA

Kasia Burzyńska w ciąży

Katarzyna Burzyńska jest w ciąży! Jak podaje plejada.pl, prezenterka spodziewa się dziecka! Niedawno dziennikarka otworzyła portal parentingowy. Teraz Katarzyna Burzyńska przyznaje, że ma to związek ze zmianami w jej życiu prywatnym:

Tak, otworzyłam dziś nowy portal WybierzStrone.com.pl, przeznaczony dla dzieci oraz rodziców. Chcę porwać dzieciaki do czytania i sprawić, by wraz z opiekunami rozwijały swoją wyobraźnię. Nie ukrywam, że ten projekt jakoś wiąże się z moim życiem prywatnym, nawet bardzo (śmiech). Niebawem sama będę mamą. - mówi w cyklu "Jeden głębszy".

O ciąży Katarzyny Burzyńskiej było już głośno w 2014 roku, kiedy to prezenterka na wizji przyznała, że spodziewa się dziecka. Okazało się jednak, że było to związane z jej udziałem w jednej z kampanii społecznych. Burzyńska w czerwcu 2015 roku wyszła za mąż za Łukasza Sychowicza. Teraz małżeństwo spodziewa się dziecka! Prezenterka nie rezygnuje jednak z pracy - pojawiła się dziś na prezentacji nowej kolekcji LPP, a wczoraj na premierze swojej strony. I prezentowała się świetnie. Widać już brzuszek?

 

Kasia Burzyńska na premierze nowej kolekcji LPP.

Kasia Burzyńska w ciąży

Widać już brzuszek?

Kasia Burzyńska w ciąży

 

Katarzyna Burzyńska na premierze swojej platformy parentingowej. Gwiazdka spodziewa się dziecka!

Kasia Burzyńska w ciąży

Więcej na temat Katarzyna Burzyńska
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36