Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kasia Burzyńska w ciąży
Newsy

Katarzyna Burzyńska w ciąży! Jak prezentuje się na salonach? Widać brzuszek? ZDJĘCIA

Nie zrezygnowała z bywania na salonach...

Katarzyna Burzyńska jest w ciąży! Jak podaje plejada.pl, prezenterka spodziewa się dziecka! Niedawno dziennikarka otworzyła portal parentingowy. Teraz Katarzyna Burzyńska przyznaje, że ma to związek ze zmianami w jej życiu prywatnym:

Tak, otworzyłam dziś nowy portal WybierzStrone.com.pl, przeznaczony dla dzieci oraz rodziców. Chcę porwać dzieciaki do czytania i sprawić, by wraz z opiekunami rozwijały swoją wyobraźnię. Nie ukrywam, że ten projekt jakoś wiąże się z moim życiem prywatnym, nawet bardzo (śmiech). Niebawem sama będę mamą. - mówi w cyklu "Jeden głębszy".

O ciąży Katarzyny Burzyńskiej było już głośno w 2014 roku, kiedy to prezenterka na wizji przyznała, że spodziewa się dziecka. Okazało się jednak, że było to związane z jej udziałem w jednej z kampanii społecznych. Burzyńska w czerwcu 2015 roku wyszła za mąż za Łukasza Sychowicza. Teraz małżeństwo spodziewa się dziecka! Prezenterka nie rezygnuje jednak z pracy - pojawiła się dziś na prezentacji nowej kolekcji LPP, a wczoraj na premierze swojej strony. I prezentowała się świetnie. Widać już brzuszek?

 

Kasia Burzyńska na premierze nowej kolekcji LPP.

Kasia Burzyńska w ciąży

Widać już brzuszek?

Kasia Burzyńska w ciąży

 

Katarzyna Burzyńska na premierze swojej platformy parentingowej. Gwiazdka spodziewa się dziecka!

Kasia Burzyńska w ciąży

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Burzyńska na ramówce TVP 2
Newsy
Ciężarna Katarzyna Burzyńska na ramówce TVP 2. Już nie zasłania brzuszka! ZDJĘCIA

Katarzyna Burzyńska pojawiła się na wiosennej ramówce TVP 2. Prezenterka już nie zasłania ciążowego brzuszka! Katarzyna Burzyńska , odkąd ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka,  nie rezygnuje z pracy. I prezentuje się kwitnąco!   Burzyńska solidnie przygotowuje się do roli matki. Ma już wózek dla dziecka, a niedawno otworzyła portal parentingowy. Na ramówkę TVP dziennikarka wybrała maskującą czerń, ale ciężko było nie zauważyć krągłości. A jeszcze kilka dni temu na TeleKamerach starała się zasłaniać brzuszek.   Jak Wam się podoba stylizacji Kasi?   Kasia Burzyńska na ramówce TVP 2.   Kasia Burzyńska nie ukrywa już brzuszka.   Przyszła mama kwitnie!

Katarzyna Burzyńska zdradziła płeć dziecka!
Newsy
Katarzyna Burzyńska zdradziła płeć dziecka! Będzie córeczka czy synek?

Katarzyna Burzyńska urodzi dziewczynkę! Dziennikarka "Pytania na śniadanie" zdradziła w rozmowie w Twoim Imperium, że mimo to, że będzie to córka, nie chce jej ubierać w różowe ciuszki, ponieważ nie przepada za tym kolorem. Kasia Burzyńska urodzi córkę Kasia Burzyńska o swojej ciąży poinformowała wraz z końcem stycznia. Dziennikarka pojawiała się jednak na salonach i wszyscy dopatrywali się już ciążowych krągłości. Kasia zdradza, że oczekuje córeczki: Chociaż płeć wskazywałaby na to, że nie obejdę się bez różowych ubranek, nie będę takich kupować. Nie lubię różowego koloru i unikam go. Dziecka również nie zamierzam nim raczyć - mówi szczęśliwa dziennikarka. Ciekawe, jakie imię wybierze dla małej ;)   Zobacz także: Ciężarna Katarzyna Burzyńska na gali TeleKamery 2016. Widać już brzuszek?   Katarzyna Burzyńska nie ukrywa już ciążowego brzuszka. Katarzyna Burzyńska spodziewa się dziecka. Katarzyna Burzyńska będzie miała córkę!  

Katarzyna Burzyńska i Rozalia Mancewicz na premierze kolekcji Cybex by Jeremy Scott
East News
Newsy
Katarzyna Burzyńska i Rozalia Mancewicz na premierze eksluzywnych wózków dziecięcych. Przyszłe mamy promienieją!

Katarzyna Burzyńska i Rozalia Mancewicz pojawiły się na premierze ekskluzywnych wózków dziecięcych, które zaprojektował Jeremy Scott. Wszystko wskazuje na to, że przyszłe mamy szukają już pomysłów na wyprawkę dla swoich pociech... A jak wyglądają ciężarne gwiazdy? Rozalia Mancewicz z dumą prezentowała swój coraz większy brzuszek- Katarzyna Burzyńska z kolei próbowała zasłonić ciążowe krągłości pod obszerną pomarańczową marynarką. Naszym zdaniem wyglądały świetnie! Widać, że ciąża służy zarówno Rozalii Mancewic z jak i Katarzynie Burzyńskiej.   Przypominamy, że modelka już wiosną zostanie mamą chłopca, a dziennikarka "Pytania na śniadanie" urodzi córeczkę. Burzyńska zdradziła ostatnio płeć dziecka i zapewniła, że nie dziewczynka z pewnością nie będzie nosić różowych ubranek.   Zobaczcie jak przyszłe mamy prezentowały się na premierze kolekcji Cybex by Jeremy Scott.   Zobacz także: Ciężarna Kasia Burzyńska już trenuje spacery z wózkiem. I pyta fanów: Pasuje mi? ZDJĘCIE   Rozalia Mancewicz na premierze wózków dziecięcych. Rozalia Mancewicz pokazała ciążowy brzuszek.   Katarzyna Burzyńska ukrywała ciążowe krągłości pod płaszczem.   Dziennikarka pojawiła się na premierze wózków dziecięcych.    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner