Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Kasia Tusk poleciała do Szwecji
Instagram
Newsy

Kasia Tusk poleciała za granicę. Tym razem nie na wakacje

Gdzie i po co poleciała blogerka?

Rodzina Tusków jest w ostatnich tygodniach na językach wszystkich. Donald Tusk został bowiem Prezydentem Unii Europejskiej, co wywołuje w naszym kraju ogromne i oczywiście skrajne emocje. Sukces polskiego premiera rozpoczął też falę spekulacji dotyczących jego córki, dla której awans ojca również może być szansą na zaistnienie za granicą. Przypomnijmy: Kasia Tusk już inwestuje w zagraniczny sukces. Zaistnieje dzięki ojcu?

Taką teorię potwierdza z pewnością najnowszy wyjazd Kasi Tusk. Blogerka wybrała się bowiem do Szwecji - na jej Instagramie pojawiło się zdjęcia z Goeteborga. Jak donosi "Fakt", Tusk poleciała tam negocjować kontrakt z przedstawicielami znanego sklepu internetowego z odzieżą. Ona sama nie potwierdziła jeszcze tych plotek, ale jeśli się potwierdzą, powinniśmy poznać pierwsze szczegóły już niebawem. Czy to początek ekspansji Kasi na Europę? Nie mielibyśmy chyba nic przeciwko, bo Polkę już wielokrotnie doceniano za granicą.

Będzie dobrą wizytówką Polski na świecie?

Zobacz: "Polityka" przyjrzała się zarobkom Kasi Tusk. Te kwoty robią wrażenie

Kasia Tusk poleciała do Szwecji

Kasia Tusk poleciała do Szwecji

Kasia Tusk na wakacjach w Rzymie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kariera Kasi Tusk w Europie
ONS
Newsy
Kasia Tusk zrobi karierę w Europie? Ekspert nie ma wątpliwości
To teraz priorytet blogerki

Polskie blogerki stosunkowo często zauważane są za granicą. Ich zdjęcia pojawiają się w rankingach prestiżowych magazynów, często też służą za inspiracje przy kompletowaniu stylizacji światowych gwiazd. Teraz po wyborze Donalda Tuska na prezydenta Unii Europejskiej, nowe możliwości otworzyły się przed jego córką. Przypomnijmy: Kasia Tusk już inwestuje w zagraniczny sukces. Zaistnieje dzięki ojcu? Czy Kasia Tusk rzeczywiście ma szanse zaistnieć na rynkach zagranicznych? Jej blog cieszy się w Polsce ogromną popularnością i notuje kilka milionów odsłon miesięcznie. Taki wynik to znakomita baza, a od jakiegoś czasu wpisy pojawiają się również w języku angielskim, co z pewnością przyciągnie czytelników spoza naszego kraju. Ekspert znanego domu mediowego Starcom nie ma wątpliwości. Dla Kasi to olbrzymia szansa i jeśli dobrze ją wykorzysta, popularnością i zarobkami może zbliżyć się do absolutnej światowej czołówki.   Jeżeli Tuskówna dobrze to rozegra i w pierwszych miesiącach kadencji ojca wypromuje blog, to wysokością zarobków może dogonić zagraniczne szafiarki pokroju Elin Kling - ocenia w rozmowie z "Fleszem" ekspert. Dodajmy tylko, że wspomniana Kling może liczyć na zarobki rzędu 500 tysięcy złotych miesięcznie. Obecnie Kasia zarabia "nieco" mniej. Zobacz: "Polityka" przyjrzała się zarobkom Kasi Tusk. Te kwoty robią wrażenie Kasia Tusk na stacji benzynowej:  

Zarobki Donalda Tuska w UE
ONS
Newsy
Tusk może iść na emeryturę już za 5 lat. Będzie dostawał krocie
Jako Prezydent Europy może liczyć na wielkie pieniądze

Wybór Donalda Tuska na prezydenta Unii Europejskiej wzbudził w naszym kraju wiele emocji i to nie tylko wśród środowisk politycznych. Media zaczęły się bowiem zastanawiać, czy sukces polskiego premiera będzie miał wpływ na zagraniczną karierę jego córki. Kasia Tusk poczyniła nawet pierwsze kroki, które pomogą jej w zaistnieniu na arenie międzynarodowej. Przypomnijmy: Kasia Tusk już inwestuje w zagraniczny sukces. Zaistnieje dzięki ojcu? Do tej pory tabloidy często żartowały, że Kasia na blogu zarabia więcej niż jej ojciec. Teraz ta sytuacja zdecydowanie się zmieni - jako prezydent UE, Tusk może liczyć na zarobki rzędu 125 tysięcy złotych miesięcznie. To jednak nie koniec. Już za pięć lat będzie mógł odejść na emeryturę, podczas której będzie mu przysługiwało dożywotnie świadczenie w wysokości 80 tysięcy złotych miesięcznie czyli 2/3 jego unijnych zarobków. Trzeba przyznać, że takie kwoty robią wrażenie. Kasia ma szanse zbliżyć się do nowych zarobków ojca? Według niektórych źródeł to całkiem realne. Zobacz: "Polityka" przyjrzała się zarobkom Kasi Tusk. Te kwoty robią wrażenie Kasia Tusk na wakacjach w Rzymie:

Kasia Tusk ma szanse na zagraniczną karierę
www.makelifeeasier.pl
Newsy
Kasia Tusk już inwestuje w zagraniczny sukces. Zaistnieje dzięki ojcu?
Blogerka poczyniła pewne kroki

W sobotni wieczór świat polityki zelektryzowała wiadomość o tym, że Donald Tusk został prezydentem Unii Europejskiej. Krytykowany przez polską opozycję polityk odniósł ogromny sukces, a przed nim 2,5-letnia kadencja i ogromna odpowiedzialność kierowania zjednoczoną Europą. Przypomnijmy: Donald Tusk PREZYDENTEM Unii Europejskiej! Niemal od razu po ogłoszeniu tej decyzji pojawiło się sporo komentarzy, które sugerowały, że może skorzystać na niej również Kasia Tusk . Bycie córką prezydenta Unii Europejskiej to już nie tylko ogromne zainteresowanie polskich mediów, które od dawna poświęcają blogerce mnóstwo uwagi, ale również tych zagranicznych. Kasia ze swoją urodą, wyczuciem stylu i popularnym blogiem jest doskonałą kandydatką na nową gwiazdę. Zobacz: "Polityka" przyjrzała się zarobkom Kasi Tusk. Te kwoty robią wrażenie Tusk chyba zdaje sobie z tego sprawę, bo niedawno posty na jej blogu są publikowane w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Kasia zatrudniła nawet profesjonalnego tłumacza, który zajmuje się angielską wersją pisanych przez nią notek. Wszystko po to, aby zagraniczni goście mogli bez problemu zapoznać się z proponowanymi treściami. - Kasia już jakiś czas temu postanowiła zainwestować w obsługę profesjonalnego tłumacza, który nie tylko słowo w słowo przetłumaczy jej wpis, ale też dostosuje go do czytelnika zagranicznego. Kasia weszła we współpracę z jednym z wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego, z którym szybko nawiązała przyjacielską więź . Ponieważ obie panie mieszkają w Sopocie, regularnie spotykają się na kawę i często można zobaczyć jak pracują np. w sopockim Krzywym Domku w jednej z kawiarni - tłumaczy AfterParty.pl osoba z otoczenia Kasi Myślicie, że to początek ekspansji Tusk na Zachód? W końcu pierwsze sukcesy ma już za sobą....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner