Kasia Tusk z rodziną
Instagram/Kasia Tusk

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała twarz córki! Spójrzcie na te piękne zdjęcia!

Kasia Tusk z rodziną
Instagram/Kasia Tusk

Kasia Tusk pochwaliła się swoją pociechą! Do tej pory blogerka publikowała w sieci fotki na których dziewczynka była odwrócona tyłem i nie było widać jej twarzy. Teraz dumna mama zrobiła wyjątek! Kasia Tusk została mamą na początku 2019 roku. Córka Donalda Tuska nie ogłosiła wówczas radosnej informacji na portalach społecznościowych, ale po jakimś czasie pokazała pokazała pierwsze zdjęcie ze spaceru z dzieckiem. Teraz, ponad rok od kiedy Kasia Tusk została mamą, w sieci pojawiły się zdjęcia na których widać twarz jej córki! 

Kasia Tusk pokazała zdjęcia córki

Kasia Tusk należy do grona tych mam, które chronią wizerunek swoich dzieci i nie pokazują publicznie ich zdjęć. Do tej pory fani blogerki tylko raz mogli zobaczyć, jak wygląda jej córeczka. Kasia Tusk zabrała bowiem dziewczynkę na spotkanie z papieżem Franciszkiem w Watykanie. I chociaż wtedy fotki dziewczynki obiegły chyba wszystkie media to Kasia Tusk nie zdecydowała się opublikować zdjęć córki w mediach społecznościowych. 

Dopiero teraz uchyliła rąbka tajemnicy podczas relacji na Instastories! Blogerka pokazała, jak zamawia album ze zdjęciami, a przy okazji pokazała fotki swojego męża i córeczki!

Zobaczcie zdjęcia córeczki Kasi Tusk. Są piękne! 

Zobacz także: Białe sneakersy Kasi Tusk to hit na wiosnę 2020! Są teraz tańsze o 100 złotych

Kasia Tusk pokazała zdjęcia córki.

Kasia Tusk pokazała zdjęcia córki w albumie
Instagram

Blogerka została mamą na początku 2019 roku.

Kasia Tusk, zdjęcie z Instagrama
Instagram

 

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48