ONS.pl
1/4
ONS.pl

 

Katarzyna Szklarczyk wygrała 7. edycję "Top Model". Ta śliczna blondynka zgarnęła 100 tysięcy złotych oraz kontrakt ze znaną na całym świecie agencją modelek. Choć nie była faworytką show, zdołała zyskać sympatię widzów. Od początku kibicowała jej również Joanna Krupa.

 

Zobacz także: "Joanna się nie pomyliła" Katarzyna Szklarczyk komentuje zachowanie Krupy w finale

 

Teraz przed Kasią Szklarczyk intensywny czas. To od niej bowiem zależy, jak spożytkuje daną jej szansę. Zwyciężczyni "Top Model 7" zaczęła od wyjścia na imprezę charytatywną pod hasłem "Zostań psim aniołem". Jak wypadła? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Joanna Krupa komentuje zamieszanie z wynikami "Top Model". MOCNE

2/4
ONS.pl

 

Kasia Szklarczyk na imprezę charytatywną wybrała czarną stylizację: ramoneskę, krótką sukienkę oraz czarne rajstopy. Do tego dobrała modne, rockowe botki w tym samym kolorze. Kasia z uśmiechem na twarzy pozowała fotoreporterom. W pewnym momencie na ściance dołączyła do niej Joanna Krupa oraz Jakob Kosel - finalista 5. edycji "Top Model". Kasia Szklarczyk z pewnością może liczyć na ich wsparcie. Oboje bowiem są doświadczeni w podbojach polskiego show-biznesu. 

3/4
ONS.pl

 

Jak myślicie, czy Kasi Szklarczyk uda się zrobić karierę w modelingu?

4/4
East News

 

Uważacie, że Kasia Szklarczyk słusznie zwyciężyła "Top Model 7"? A może według was powinien wygrać ktoś inny? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Top Model