Karolina Malinowska robi wyprzedaż ubrań
ONS
Newsy

Karolina Malinowska jak Doda! Wyprzedaje swoją szafę. Jakie ceny? ZDJĘCIA

Za dużo ubrań?

Karolina Malinowska przez lata kariery w modelingu zdążyła nagromadzić mnóstwo markowych ubrań w swojej szafie. W końcu postanowiła zrobić wyprzedaż! Śladem Dody, która z sukcesem sprzedała swoje ciuchy, eksmodelka wystawiła na Instagram kilka rzeczy, które od razu wpadły w oko wiernym fankom Malinowskiej.

Wśród nich m.in. płaszczyk od Macieja Zienia (500 zł), mała czarna od Valentino (500 zł), sukienka ze skóry SIMPLE (również 500 zł) czy piękna biała sukienka z prześwitami (150 zł). Malinowska nie ma jeszcze pomysłu w jaki sposób sprzedać swoje ubrania, jednak fanki mogą zrobić to za nią, bo ubrania Karoliny naprawdę robią furorę!

A Wy kupilibyście coś od Karoliny Malinowskiej?

Zobacz też: Szalone zakupy Karoliny Malinowskiej: "Pozostał niesmak i szok"
 

 

Czas na wyprzedaż. Za dużo tych rzeczy. Jakiś pomysł gdzie?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina) 

Płaszczyk Zieñ.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)

 

 

Sukienka ze skóry Simple. Rozm. 40. Cena 500zł. @buenasnoches_bebe

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina) 

Sukienka jedienna RED VALENTINO rozm. 36. Cena 500zł. @buenasnoches_bebe

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)
Karolina Malinowska

 

Jak dopasować lakier do torebki - Karolina Malinowska
EastNews
Newsy
Karolina Malinowska wyprzedała swoje ubrania! Ile zarobiła?
Na co przeznaczy te pieniądze?

Karolina Malinowska wyprzedała swoją szafę. Ile na tym zarobiła? Zebrała aż 2500 zł! Tak jak kiedyś Edyta Herbuś czy niedawno Doda , Malinowska postanowiła pozbyć się rzeczy, których już nie nosi. Co i za ile sprzedawała dziennikarka? Między innymi: płaszczyk od Macieja Zienia (500 zł) , małą czarną od Valentino (500 zł) , sukienkę ze skóry SIMPLE (również 500 zł) czy piękną białą sukienkę (150 zł).   Karolina Malinowska zamieściła zdjęcia swoich rzeczy na Instagramie i okazuje się, że wszystko sprzedało się w jeden dzień! Na co gwiazda przeznaczy 2500 zł? Pomoże dzieciom z warszawskiej Pragi. Pieniądze przekażę na zakup przyborów szkolnych dla biednych dzieci z mojej dzielnicy. Zebrałam 2500 zł i za taką kwotę można kupić dużo wyprawek - mówi nam Malinowska. Karolina ma nadzieję, że inne znane osoby pójdą w jej ślady. Karolina Malinowska i Olivier Janiak charytatywnie Karolina Malinowska od lat stara się pomagać dzieciom z warszawskiej Pragi. Zawsze werbuje wszystkich swoich przyjaciół i robi dla nich świąteczne paczki. Pomoc dla potrzebujących jest bardzo ważna dla rodziny Janiaków. Mąż Karoliny - Olivier Janiak jest właśnie w Afryce z UNICEF-em.  Zobacz też:  Szalone zakupy Karoliny Malinowskiej: "Pozostał niesmak i szok"   A Wy co byście chcieli mieć z szafy jednej z najmodniejszych kobiet w Polsce?        

ONS
Newsy
Karolina Malinowska pokazała zdjęcie z Kubą Wesołowskim. Co ich łączy?
Ciekawi?

Karolina Malinowska i Olivier Janiak to jedna z najbardziej wzorowych par w polskim show-biznesie. Kuba Wesołowski i jego żona Agnieszka Wesołowska też starają się budować wizerunek pary idealnej. Zarówno jedni, jak i drudzy wzbudzają niemałe zainteresowanie mediów i fanów. Na instagramowym profilu Malinowskiej właśnie pojawiło się jej wspólne zdjęcie z Wesołowskim. O co chodzi? Zobacz też: Malinowska i Janiak tworzą przykładną parę. Karolina pokazała jak spędzają razem czas Na fotografii widzimy pół twarzy Karoliny i pół Kuby. Z opisu możemy się dowiedzieć, że ich drugie połówki właśnie wyjechały, a Malinowska i Wesołowski spotkali się na stopie przyjacielskiej, by umilić sobie czas rozłąki z ukochanymi osobami. Pod zdjęciem oznaczono także Agnieszkę i Oliviera z tęsknym pytaniem, gdzie są. #nibyrazem #nibypopołowie #jaktoprzyjaciele #połówekbrakuje #naszych #cobykompletniebyło - napisała Karolina Malinowska. Urocze? :) Zobacz na Polki.pl: Karolina Malinowska: macierzyństwo zamknęło jej drogę do kariery?       #nibyrazem #nibypopołowie #jaktoprzyjaciele #połówekbrakuje #naszych #cobykompletniebyło @szczureczek @olivierjaniak #gdziewy? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina) 21 Lip, 2015 o 5:42 PDT        

Olivier Janiak, Karolina Malinowska, wakacje nad Bałtykiem
Olivier Janiak, Karolina Malinowska
Newsy
Karolina Malinowska z Dębek dla TVP2, a Olivier Janiak z Mielna dla TVN. Czyżby ze sobą konkurowali? :)
Byli dla siebie konkurencją?

To było zabawne. Wczoraj podczas "Pytania na śniadanie" jedną z reporterek, która robiła relację z Dębek dla TVP2 była Karolina Malinowska . W  tym samym czasie dla Dzień Dobry Wakacje relację z innej miejscowości nad polskim morzem robił jej mąż Olivier Janiak ! Czyżby małżeństwo współzawodniczyło i walczyło ze sobą o oglądalność :)? Karolina Malinowska była przebrana w strój z epoki ponieważ w Dębkach bawiono się w średniowieczne pojedynki Krzyżaków. Karolina razem z Kasią Burzyńską dopasowały się strojem i rozmawiały z gośćmi na plaży. Za to Olivier Janiak (chyba było mu trochę zimniej, bo wystąpił w kurtce od Kupisza) promował w Mielnie na plaży w Sarbinowie zdrowy i aktywny tryb życia, czyli próbowanie nowych sportów na przykładzie parkouru czy freerunningu. Salt i, skoków przez murki. Oboje prawie w tym samym czasie wchodzili na antenę. Przyznacie, że to niezły przypadek. Karolina Malinowska i Olivier Janiak spędzają wakacje z synami nad polskim morzem   Małżeństwo na pewno było zachwycone, że może w tym samym czasie promować dwie rożne miejscowości nad polskim morzem. Od dawna oboje działają, by Polacy chętniej wybierali się na wakacje nad Bałtyk . Oni sami robią tak od lat. Zabierają trójkę swoich synów , babcię Irenkę i nie ruszają się z Pobierowa. A Wy kogo oglądaliście? Karolinę czy Oliviera?     Słowianka :-) Bractwo Rycerskie Spod Nordowej Gwiazdy Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina) 25 Lip, 2015 o 12:15 PDT       My Słowianie :-). Za mnā Krzyżacy. Gdzie ja jestem? Ach ta praca :-) #pytanienaśniadanie #dębki #plaża #morze #konie #osada #średniowiecze. Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina) 25 Lip, 2015 o 12:09 PDT      ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner