Karolina Korwin Piotrowska o Kubie Wojewódzkim
ONS

Kuba Wojewódzki wraz z końcem roku rozstanie się ze stacją Eska Rock. Dziennikarz na antenie codziennie rano prowadził audycję "Zwolnienie z WF-u", w której wspierali go Czesław Mozil i (na zmianę) Agnieszka Szulim. Program spotkał się ze sporą sympatią wśród słuchaczy, a sam Kuba okazał się niezastąpiony, o czym przekonaliśmy się podczas głośnej afery z Ukrainkami w tle. Przypomnijmy: Skandal! Wojewódzki i Figurski wysmiewają Ukrainki

Odejście Wojewódzkiego postanowiła skomentować na łamach swojej rubryki we "Wprost" Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka przy okazji zdradziła swoje typy na stacje, do których Kuba przejdzie. Całość z przymrużeniem oka.

- Człowiek wychowany zawodowo przez radio, po latach burz i naporów oraz błędów i wypaczeń zmienia stację radiową. Od 1 stycznia będzie w eterze, ale w nowych barwach klubowych. Trwają dywagacje, gdzie usłyszymy boskiego showmana i dowcipy o poranku. Ja obstawiam Radio Zet albo Radio Maryja. Obie stacje potrzebują świeżej krwi. W tym pierwszym już chyba gorzej być nie może, a w tym drugim zawsze może być lepiej.


A wy gdzie chcielibyście usłyszeć nową audycję Kuby? I czy w ogóle chcecie?

Kuba Wojewódzki na randce z dziewczyną: