Karolina Gilon z bordowymi ustami

Karolina Gilon o swoim debiucie na ramówce TVN: „Kiedyś byłam tam kelnerką, a teraz...”

Karolina Gilon z bordowymi ustami

Karolina Gilon w czwartek na konferencji ramówkowej TVN pojawi się jako gwiazda. A jeszcze rok wcześniej była tam w roli... kelnerki. Modelka zdradziła to na swoim profilu na Facebooku. Karolina Gilon dostała swój program w stacji TVN, który będzie emitowany na Playerze. O czym będzie? Jest to program popularnonaukowy DeFacto, w którym modelka będzie miała swój kącik dla kobiet. Odcinki z jej udziałem będą emitowane raz w tygodniu. Będziecie oglądać?

Kariera Karoliny Gilon

Karolina Gilon rozpoczynała swoją karierę w popularnym serialu "Miłość na bogato" emitowanym na Vivie. To dzięki udziałowi w tej produkcji dała się zauważyć. Po zakończeniu zdjęć do serialu Karolina zniknęła na jakiś czas, ale powróciła z wielkim hukiem kilka miesięcy temu. Wzięła udział w programie "Top Model", w którym zaszła bardzo daleko i stała się ulubienicą widzów. To właśnie dzięki temu modelka spełniła swoje marzenie i będzie mogła poprowadzić swój program.

Kibicujecie Karolinie Gilon?

 

Karolina Gilon o debiucie na ramówce TVN

Dziś mój debiut. Konferencja grupyTVN . Pamietam jak kiedyś uczestniczyłam podczas tej konferencji , ale w roli kelnerki.. Marząc pod nosem by stanąć kiedys po drugiej stronie .. Marzenia sie spełniają ... :)

Posted by Karolina Gilon on 21 stycznia 2016

Zobacz także: Karolina Gilon  - jak się odchudzała do programu Top Model WIDEO.

 

Karolina Gilon dostała swój program.

Karolina Gilon w szarej sukience

Więcej na temat Karolina Gilon
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36