Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Kampania "Nie odkładaj macierzyństwa na potem" doczekała się mema z Matką Kisio

"Nie zdążyłam na..."

Izabela Kisio-Skorupa, matka Oli Kisio, ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Trzeba jednak przyznać, że jest jedną z bardziej barwnych postaci w polskich show-biznesie, co przysporzyło je całkiem liczne grono fanów. Zobacz też: Matka Oli Kisio w stringach na prywatnej plaży. Nie weszła tam legalnie [PAPARAZZI]


Podczas kiedy jedni bardzo na poważnie podchodzą do kampanii promującej macierzyństwo, inni nieco bardziej na luzie podeszli do sprawy. Wśród nich jest Izabela Kisio-Skorupa, która na swoim profilu na Facebooku zamieściła zabawny mem. Przebił on wszystkie inne memy, którymi obrosła słynna już kampania. W jego treści czytamy:

Zdążyłam zostać matką. Zdążyłam zostać babką. Zdążyłam zrobić karierę. Nie zdążyłam na festiwal do Opola.


Jak wam się podoba?

Zobacz na Polki.pl: Załóż dżinsy i słodki róż jak Ola Kisio
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Druga zapowiedź porogramu Izabelii Kisio
Instagram
Newsy
Jest druga zapowiedź programu mamy Kisio. Izabela strzela z karabinu: Dobra, zaczynamy proszę państwa [WIDEO]
Lepsza od pierwszej?

Kilka tygodni temu Izabela Kisio Skorupa obwieściła światu, że już niedługo poprowadzi internetowy program o modzie "Start Line Modowy Rentgen". Do sieci trafiła jednak na razie tylko zapowiedź show, w której najsłynniejsza mama w Polsce tańczy i wysyła buziaczki na ściance. Przypomnijmy: Hit! Taniec na ściance, przesyłanie buziaków... Tak Mama Kisio promuje swoje modowe show Fani mamy Oli Kisio z niecierpliwością czekają na odcinek, jednak gwiazda chce jeszcze bardziej podkręcić atmosferę. Na Facebooku pojawiła się kolejna, krótka zajawka show, tym razem trochę spokojniejsza, choć z wykorzystaniem... karabinu! Matka aktorki zapewnia, że już niedługo pierwszy odcinek pojawi się w sieci: Dobra, zaczynamy proszę państwa. Program Smart Line Modowy Rentgen wchodzi na antenę. - mówi Po takiej zapowiedzi - chyba warto czekać. Zobacz: Wojewódzki wciąż śmieje się z afery z Durczokiem. Teraz pomogła mu mama Kisio: Chciałabym faceta z kasą     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Post użytkownika Matka Oli Kisio Izabela Skorupa .   Izabela Kisio Skorupa na pokazie mody:

Izabela Kisio-Skorupa otwiera bloga
Facebook
Newsy
Matka Oli Kisio na bogato w wielkim futrze. Zapowiada nowe gwiazdorskie projekty
Nagrała specjalne wideo

Izabela Kisio-Skorupa nie rezygnuje z pokazywania się na salonach i choć nikt nie jest w stanie powiedzieć, czym się zajmuje, wciąż nie ma problemów z uzyskiwaniem zaproszeń na największe medialne wydarzenia. Konflikt z córką nie został jeszcze zażegnany, co tylko wzbudza dodatkowe zainteresowanie wokół matki Aleksandry Kisio . Przypomnijmy: "Nie odbiera telefonów, nie mówi o ciąży. Ktoś nią steruje" Charakterystyczny styl wypowiedzi i temperament zjednał Izabeli wielu fanów wśród internautów, którzy tworzą nawet specjalne fanpage na Facebooku poświęcone jej osobie. To nie do końca cieszy samą zainteresowaną, która nagrała wideo nawet wideo, gdzie zniechęca do odwiedzania fikcyjnych profili. Zapowiada też, że już niebawem wystartuje jej blog i oficjalna strona internetowa. Co na niej będzie? To pozostaje słodką tajemnicą Izabeli... Będziecie odwiedzać bloga Kisio-Skorupy? Zobacz: Matka Oli Kisio to kobieta wielu talentów. Na ramówce Polsatu była królową parkietu     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Post użytkownika Matka Oli Kisio Izabela Skorupa . Izabela Kisio-Skorupa na plaży w Trójmieście:

Korwin komentuje poczynania Kisio-Skorupy
ONS
Newsy
Korwin komentuje poczynania matki Kisio: Jeszcze chwila i wyląduje w...
Co sądzi o nowej celebrytce?

Rodzice gwiazd i celebrytów trzymają się zazwyczaj na uboczu, pojawiając się jedynie na oficjalnych imprezach na zaproszenie swoich sławnych pociech. Sporadycznie też zdarzają się wywiady czy wspólne sesje. Ostatnio jednak w polskim show-biznesie pojawiła się matka jednej z aktorek, o której już jest głośno. Przypomnijmy: "Dzwoniła do mnie z jachtów żeby przysłać pieniądze" W ostatnich tygodniach Izabela Kisio-Skorupa udzieliła kilku naprawdę mocnych wywiadów. Zdradza w nim kulisy show-biznesu, nie szczędzi też ostrych słów pod adresem swojej córki. Jej wypowiedzi obiegły już sieć i Kisio zaczęła być swego rodzaju internetowym fenomenem. Wytworzył się wokół niej taki szum, że sporo miejsca w najnowszej kolumnie we "Wprost" poświeciła jej Karolina Korwin Piotrowska . Dziennikarka głośno zastanawia się, jak dalej potoczy się kariera Izabeli. Na nową "gwiazdę" mediów wyrasta niejaka Izabela Kisio-Skorupa. To matka aktorki i celebrytki Izabeli Kisio, na prawo i lewo udzielająca wywiadów o sobie, show-biznesie i swej podobno niewdzięcznej córce. Zabawne czy już straszne? Na razie pani Kisio-Skorupa zaszła na portale plotkarskie, ale coś mi mówi, że jeszcze chwila i wyląduje wzorem Trybsona na kanapie u Wojewódzkiego. Albo w "Tańcu z Gwiazdami". A samej Oli bardzo współczuję. Naprawdę - komentuje Korwin. Waszym zdaniem Izabela Kisio-Skorupa ma szanse na karierę w polskich mediach? Zobacz: "Moja córka mnie nie szanuje. We dwie przewróciłybyśmy rynek!" Mama Oli Kisio na salonach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner