Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kamil Durczok żąda dwóch milionów odszkodowania
ONS
Newsy

Durczok nie odpuści redaktorom "Wprost". Domaga się wysokiego odszkodowania

Ta kwota robi wrażenie

Specjalnie powołana komisja do zbadania sprawy molestowania i mobbingu stosowanych przez Kamila Durczoka wydała decyzję. Dziennikarz i jego prawnik skomentowali tę decyzję. Zobacz: Durczok skomentował decyzję komisji TVN. Głos zabrał też jego prawnik

Panowie postanowili wyciągnąć konsekwencje od redaktorów "Wprost" za nierzetelne śledztwo. Jacek Dubois, prawnik dziennikarza, zapowiedział, że będzie około 5-6 pozwów. Jeden z nich z pewnością powędruje do Sławomira Latkowskiego, redaktora naczelnego tygodnika. Tymczasem Super Express podaje jakiego zadośćuczynienia będzie domagał się Durczok. Były szef "Faktów" liczy na dwa miliony odszkodowania, czyli kwota jest całkiem spora.

Uda mu się?

Zobacz: Korwin Piotrowska skomentowała decyzję komisji TVN: Chodziło o zrobienie większego smrodu
 

Kamil Durczok na rozdaniu nagród Fashion Magazine


ALLONS_1403420.jpg

 

Kamil Durczok na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kamil Durczok odniósł się do werdyktu komisji
ONS
Newsy
Durczok skomentował decyzję komisji TVN. Głos zabrał też jego prawnik
To jeszcze nie koniec

W ciągu ostatnich kilkunastu dni specjalnie powołana komisja badała sprawę oskarżeń wobec Kamila Durczoka o mobbing i molestowanie. Ostateczny werdykt zapadł w tej kwestii zapadł wczoraj. Zobacz:  Komisja TVN: Były przypadki molestowania. Durczok w trybie natychmiastowym odchodzi z TVN! Werdykt skomentowała między innymi Karolina Korwin Piotrowska, która dalej podtrzymywała swoje stanowisko o nieetycznym zachowaniu tygodnika "Wprost". Nie da się ukryć, że wszyscy czekali na słowa dziennikarza i jego zdanie na temat decyzji, jaką podjęła komisja. Durczok skomentował sprawę wczoraj w rozmowie z fakt.pl: W związku z komunikatem prasowym TVN dotyczącym wyników prac Komisji nie mogę odnieść się do jego treści ani w żaden sposób go skomentować. Nie są mi bowiem znane wyniki ustaleń Komisji ani ewentualne oskarżenia osób przez nią przesłuchiwanych. Głos zabrał także prawnik byłego szefa "Faktów", Jacek Dubois:   Mój klient ma ograniczone możliwości komentowania tej sprawy publicznie. Natomiast będzie bronił swojego dobrego imienia oraz dochodził swoich praw na drodze sądowej wobec wydawcy tygodnika „Wprost”, jego autorów oraz ewentualnych innych osób. Pierwsze pozwy zostaną złożone w najbliższych dniach. Mogę tylko przypomnieć, iż zgodnie ze swoim oświadczeniem sprzed dwóch tygodni Kamil Durczok, oddając się do dyspozycji stacji złożył deklarację, iż w obecnej sytuacji jego dalsze kierowanie redakcją „Faktów” nie jest możliwe.  Sprawę definitywnie postanowiła również zakończyć stacja: Wszystko, co mieliśmy do podania do wiadomości publicznej w tej sprawie, znalazło się w komunikacie. Z naszej strony sprawa jest zamknięta - powiedziała Emilia Ordon, rzecznika stacji, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Tymczasem należy czekać na dalszy przebieg działań Kamila Durczoka wobec...

Sylwester Latkowski nie jest już redaktorem naczelnym "Wprost"
ONS
Newsy
Latkowski stracił posadę redaktora naczelnego "Wprost". Jego miejsce zajął ktoś inny
To znany dziennikarz

Po tym jak "Wprost" nagłośniło aferę molestowania i mobbingu, w którą zamieszany był Kamil Durczok przez kilka tygodni w mediach nie było innego tematu. Wobec dziennikarza po długim dochodzeniu wyciągnięto konsekwencje, ale on nie zamierza tego tak zostawić. Od tygodnika domaga się wysokiego odszkodowania. Zobacz:  Durczok nie odpuści redaktorom "Wprost". Domaga się wysokiego odszkodowania Po zmianie szefa "Faktów" w TVN nie tylko w stacji zaszły zmiany. Okazuje się, ze z fotelem redaktora naczelnego "Wprost" pożegnał się Sylwester Latkowski . Dziennikarz nie odejdzie jednak z tygodnika, a jego miejsce zajmie Tomasz Wróblewski, który niegdyś był związany z gazetą,a pracę stracił za artykuł o "trotylu na wraku Tupolewa". Michał Lisiecki, wydawca pisma wyjaśnił powody tej decyzji w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl: Dziś w segmencie mediów, jeśli możemy mówić o jakiejś stałości, to jest nią wyłącznie ciągła zmiana. Pracowałem z wieloma redaktorami naczelnymi i wiem, że nie każdy z nich miałby odwagę Latkowskiego, aby stawiać czoła naprawdę trudnym i ważnym tematom, których polskie media, a szczególnie media wydawane w Polsce przez zagraniczne koncerny, nie tylko nie podejmują, ale kierując się wyłącznie interesem ekonomicznym - świadomie ignorują. Sylwester Latkowski jeszcze nie skomentował sprawy, ale z pewnością z tej zmiany nie jest zadowolony. Zobacz:  Durczok skomentował decyzję komisji TVN. Głos zabrał też jego prawnik     Kamil Durczok na salonach:

Kamil durczok przesłuchany przez komisję TVN
ONS
Newsy
Kamil Durczok już po przesłuchaniu przez komisję: Był bardzo spokojny
Jaka będzie decyzja w tej sprawie?

Publikacje "Wprost" bez wątpienia uderzyły w dobre imię Kamila Durczoka , a materiały na temat molestowania i mobbingu przyczyniły się do tego, że w stacji TVN zaczęła działać specjalnie powołana komisja. Dziennikarz zapowiedział, że autorzy artykułów nie pozostaną bezkarni. Zobacz:  Durczok chce pozwać autorów publikacji we "Wprost". Jeden z nich mu odpowiedział Z racji tego, że szef "Faktów" przebywał w szpitalu z powodu kiepskiego stanu zdrowia komisja przesłuchała go nieco później. Durczok miał zeznawać w piątek, ale jak podaje Fakt wszystko odbyło się w nocy z czwartek na piątek, a redaktora przesłuchiwano aż pięć godzin. Podobno po spotkaniu Kamil Durczok był bardzo spokojny i opanowany. Jak dotąd przepytano już ponad 30 osób, ale wyniki śledztwa nie są znane. Rzecznika TVN Emilia Ordon wyjaśnia, że ma nadzieję, iż komisja w przyszłym tygodniu zakończy śledztwo, a wtedy dowiemy się trochę więcej: Nie komentujemy sprawy. Czekamy na zakończenie prac komisji. Mamy nadzieję, że nastąpi to w następnym tygodniu. Wtedy wydamy też oświadczenie. Jedna z osób pracujących w stacji wyznała z kolei w Super Expressie, że niektóre osoby były wzywane ponownie, co może rzutować na ostateczną decyzję w tej sprawie: Jako pracownik stacji nie będzie komentował żadnych kwestii, związanych z komisją do czasu zakończenia jej prac. To członkowie komisji zadecydują, czy to, co usłyszeli, im wystarczy. Niektóre osoby były wzywane ponownie.  Jakie będą efekty prac komisji? Zobacz:  Pieńkowska nową szefową "Faktów"? Dziennikarka przerywa milczenie     Kamil Durczok na salonach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner