Kaja Śródka podbija Rosję na Fashion Weeku

Rosjanie zachwyceni byłą Szyca

Kaja Śródka podbija Rosję na Fashion Weeku

Kiedy Borys Szyc ponosi porażki, w tym samym czasie jego była partnerka, Kaja Śródka podbija świat mody. A ściślej mówiąc, wschodnią część świata.

W dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Kaja pochwaliła się sukcesem swojej marki The Frock jaki odniosła podczas rosyjskiego Fashion Weeku. A obecność na tym wydarzeniu jest sporym wyróżnieniem, bo modowy rynek w Rosji jest uważany za jeden z najważniejszych. Dotychczas podobnego wyczynu wśród polskich projektantów dokonała tylko Eva Minge, w ubiegłym roku.

- Wysłałam prezentację fraków w tamtym kierunku i pomysł się spodobał, i zostałam zaproszona na rosyjski Fashion Week. Ta wyprawa odbyła się na wariackich papierach, ale okazało się, że patrząc na obrazy, wielu carów siedząc na koniu siedzą na frakach. W Rosji lubią złoto i bogactwo więc pokaz trafił w punkt.


Czy udział w rosyjskim Fashion Weeku zwiastuje początek wschodniej kariery Kai? Póki co, zapowiedzi są pozytywne:

- Publiczność… słyszałam jakieś brawa, głosy po pokazie były "fajnie, coś ciekawego". Zaczęliśmy rozmowy z tamtejszym Elle i pismem Grazia. Mam nadzieję, że wyniknie z tego coś fajnego. Udzieliłam tam aż dwóch wywiadów, pół po rosyjsku, pół po angielsku, pół po nie wiem jakiemu języku.


Może Kai uda się zaistnieć poza granicami kraju w lepszym anturażu niż Borysowi, którego świat poznał dzięki głównej roli w "najgorszym filmie roku na świecie".

Zobacz: Wstyd! "Kac Wawa" oficjalnie uznany za NAJGORSZY film na świecie!Więcej na temat Kaja Śródka Borys Szyc
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23