Rozwód Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego
Akpa
Newsy

Dziś odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa Kaczyńskiej

Dostała rozwód z Dubienieckim?

Od ponad roku głośno mówiło się o kryzysie w związku Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. Nie brakowało też doniesień o rozwodzie, choć para raczej nie komentowała plotek. Na początku tego roku okazało się jednak, że małżeństwo rzeczywiście zamierza się rozejść, a pozew trafił do sądu. Przypomnijmy: To już pewne: Marta Kaczyńska rozwodzi się z mężem

Dziś o godzinie 13:00 w Sądzie Okręgowym w Gdańsku odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa pomiędzy Martą a Marcinem. Jak udało nam się dowiedzieć, rozprawa została odroczona, ponieważ Dubieniecki nie stawił się w sądzie. Kolorowa prasa już wcześniej informowała, że adwokat ociągał się z dostarczeniem dokumentów, więc jego dzisiejsza nieobecność nie jest do końca zaskakująca. Kaczyńską natomiast reprezentowała jej adwokat. Z pewnością taka informacja nie ucieszy jej klientki, a całe postępowanie się przeciągnie.

Myślicie, że takie zachowanie Dubienieckiego jest celowe?

Zobacz: Wychudzona Kaczyńska w bikini na wakacjach bez męża

Rozprawa rozwodowa Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego


Rozprawa rozwodowa Marty Kaczyńskiej i Marcina DubienieckiegoMarta Kaczyńska pokazała mieszkanie rodziców:

Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki spacerują po Warszawie
East News
Newsy
Rozwodu Kaczyńskiej i Dubienieckiego na razie nie będzie? "Źle by to wyglądało"
Rozwodu Kaczyńskiej i Dubienieckiego na razie nie będzie? "Źle by to wyglądało"

Rozwód Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego ciągnie się już od dwóch lat . Pozew złożył adwokat w 2014 roku, ale po kilku miesiącach sprawę zawieszono. Mówiło się o kolejnym terminie rozprawy, ale ponoć Jarosław Kaczyński nie chciał, żeby sprawy prywatne jego bratanicy były omawiane w mediach w trakcie kampanii wyborczej. Teraz, gdy PiS rządzi już w Polsce, Marta mogłaby spokojnie dokończyć sprawę, jednak tak się nie dzieje. Czemu?  Wyjaśnienie znalazło "Twoje Imperium". Co z rozwodem Kaczyńskiej i Dubienieckiego “Rozwodu teraz nie będzie, bo po pierwsze trudno byłoby doprowadzić Dubienieckiego z aresztu na rozprawę, a po drugie źle by to wyglądało, że bratanica szefa PiS rozwodzi się ze skazańcem . Lepiej więc o tym nie mówić i spokojnie poczekać, aż sprawa przycichnie. Przecież Kaczyńska i bez rozwodu może być, jak chce” - powiedział anonimowo “Twojemu Imperium” znany polityk. Ostatnio sąd w Krakowie przedłużył Dubienieckiemu areszt o 3 miesiące . Jest podejrzewany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczej i pranie brudnych pieniędzy, grozi mu 10 lat więzienia .   ZOBACZ:  Jarosław Kaczyński chce zapisać cały swój majątek bratanicy? "Jest dla niego jak córka, której nigdy nie miał"   Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński na cmentarzu, na grobie Jadwigi Kaczyńskiej Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska na imprezie Marta Kaczyńska na wyborze wieczornym PiS

Jak Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki podzielą swój majątek?
Newsy
Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie. Jak podzielili swój majątek?
Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie. Jak podzielili swój majątek?

Nie będzie podziału majątku Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego . Kilka dni temu para spotkała się w Sądzie Okręgowym w Gdańsku, gdzie zakończyła ostatecznie swoje małżeństwo, bez orzekania o winie. Okazuje się, że podczas rozprawy nie poruszano kwestii podziału majątku. Dlaczego? Jak donosi Super Express, para już w 2010 roku podpisała intercyzę. Oznacza to, że zarówno Marta Kaczyńska, jak i Marcin Dubieniecki zachowują swój majątek, jaki zgromadzili przed oraz po podpisaniu dokumentu.   Marta Kaczyńska nie musi wiec dzielić się ze swoimi byłym mężem majątkiem w którego skład wchodzą m.in.: 3 miliony odszkodowania po śmierci Marii i Lecha Kaczyńskich w katastrofie smoleńskiej i apartament w Sopocie o wartości około 1,5 mln złotych. Według doniesień tabloidu Marcin Dubieniecki może pochwalić się znacznie większym majątkiem, którym niestety w chwili obecnej nie może dysponować. W związku z oskarżeniami o wyłudzenia na kwotę 14,5 mln złotych. W związku z tą sprawą prokuratura zajęła m.in. 7 nieruchomości i 2 samochody.   Zobacz także : Marta Kaczyńska odbiera córkę ze szkoły. Wygląda na załamaną rozwodem z Marcinem Dubienieckim?   Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie.   Para podpisała intercyzę w 2010 roku.

Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska
Newsy
Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"
Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"

Marta Kaczyńska nie odwiedza Marcina Dubienieckiego w areszcie? Bratanica Jarosława Kaczyńskiego obecnie spotyka się ze znanym łódzkim restauratorem Pawłem Zynerem i wszystko wskazuje na to, że ich miłość kwitnie. Podobno jej nowa miłość sprawia, że Kaczyńska zapomniała już o swoim mężu Marcinie Dubienieckim, który przebywa obecnie w areszcie pod zarzutami kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia 13 milionów złotych oraz prania brudnych pieniędzy. I choć nie mają jeszcze rozwodu, to chyba niewiele już ich łączy. Ojciec Marcina Dubienieckiego poskarżył się na swoją synową w kolorowym magazynie. Marta nie odwiedza go, nie interesuje się, nawet kartki na święta nie przysłała. Ale przecież nie ma czasu, związała się z restauratorem - powiedział Marek Dubieniecki na łamach "Na Żywo". Święta Bożego Narodzenia Marta Kaczyńska miała spędzić już w towarzystwie nowego partnera. Biznesman i restaurator po raz pierwszy towarzyszył Kaczyńskiej podczas oficjalnej uroczystości. Para pojawiła się wspólnie na gali "Człowiek Roku", podczas której nagrodę odbierał Jarosław Kaczyński. Czy to oznacza, że stryj Marty Kaczyńskiej zaakceptował jej nowego wybranka?   Zobacz też: Czy Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy dla nowego ukochanego?   Marta Kaczyńska nie utrzymuje kontaktu z byłym mężem. Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki wzięli ślub w 2007 roku.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner