Wystarował 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu! Dziś wieczorem rozpoczęło się wielkie święto muzyki, relacjonowane przez TVP. Na scenie zaprezentowali się m.in. Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Hyży, Cleo i Kamil Bednarek. W koncercie "Od Opola do Opola: Największe gwiazdy! Legendarne przeboje" wzięła również udział Justyna Steczkowska, która zachwyciła głosem i zaskoczyła swoją fryzurą. Zobaczcie zdjęcia artystki i nagranie jej występu!

Reklama

Justyna Steczkowska w zaskakującej fryzurze na festiwalu w Opolu

Justyna Steczkowska to zdecydowanie jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka już od wielu lat zachwyca swoim wyjątkowym głosem, a teraz oczarowała publiczność w Opolu. Piosenkarka podczas piątkowego koncertu zaśpiewała piosenkę Ewy Demarczyk "Grande Valse Brillante", a przy okazji zaprezentowała zaskakującą fryzurę.

Justyna Steczkowska na scenie pokazała się w prostych włosach z grzywką. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Zobacz także: Justyna Steczkowska pokazała nową kuchnię. Sprawiła sobie przedurodzinowy prezent?

Lukasz Kalinowski/East News

Justyna Steczkowska zaskoczyła fryzurą, ale wszystko wskazuje na to, że artystka wcale nie ścięła włosów, tylko zdecydowała się na perukę.

Zobacz także

Gwiazda na scenie w Opolu zaprezentowała się w długiej, czarnej sukni z szerokimi rękawami do ziemi. Look Justyny Steczkowskiej uzupełnił mocny makijaż z wyraźnie zarysowaną kresą nad okiem.

Lukasz Kalinowski/East News

Zobaczcie wyjątkowy występ Justyny Steczkowskiej podczas festiwalu w Opolu!

Ależ ona ma głos!

Zobacz także: Justyna Steczkowska w wieku 48 lat zachwyca figurą. Jak ona to robi?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama