Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Justyna Steczkowska w bordowym płaszczu pod studiem Pytania na śniadanie
Newsy

Justyna Steczkowska w "Uwaga TVN" o chorej matce Danucie: "Nie mówi, jeździ na wózku"

Justyna Steczkowska w "Uwaga TVN" o chorej matce Danucie: "Nie mówi, jeździ na wózku"

Justyna Steczkowska była gościem "Kulisy sławy" w TVN. Polska piosenkarka opiekuje się swoją mamą Danutą - jej mama nie mówi, jeździ na wózku. Pani Danuta kilka lat temu doznała wylewu, stąd jej problemy zdrowotne. Justyna Steczkowska wielokrotnie mówiła o chorobie mamy i o tym, że chciałaby z nią porozmawiać jak córka z matką...

(...) Nagle wydarzyło się coś niesamowitego. Spojrzałam na mamę, a ona się uśmiechnęła do mnie (...) To najpiękniejsza lekcja miłości, jaką można dostać od życia - powiedziała Justyna Steczkowska w "Kulisach sławy".

Pani Danuta ma obecnie 78 lat, wychowała dziewięcioro dzieci, w tym Justynę Steczkowską.

Zobacz także: Wyjątkowy wywiad z Justyną Steczkowską! O konflikcie z Dodą, rodzinie i rozwoju duchowym

Justyna Steczkowska w "Kulisach sławy".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

Justyna Steczkowska opiekuje się chorą matką.

justyna-steczkowska-panasonic

Justyna Steczkowska z mężem na zdjęciu.

Justyna Steczkowska z mężem

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Steczkowska w bordowym płaszczu pod studiem Pytania na śniadanie
Newsy
Stylowa Justyna Steczkowska w "Pytaniu na śniadanie"! Zdradziła, czego nauczył się jej młodszy syn!
Stylowa Justyna Steczkowska w "Pytaniu na śniadanie"! Zdradziła, czego nauczył się jej młodszy syn!

Justyna Steczkowska pojawiła się dziś w studiu "Pytania na śniadanie", aby opowiedzieć m.in. o zbliżających się koncertach (m.in. serii koncertów świątecznych z Andrzejem Piasecznym czy Haliną Mlynkovą), ale również zbliżających się świętach Bożego Narodzenia i 25-leciu kariery artystycznej. A jak tego dnia prezentowała się największa diva polskiej sceny? Oczywiście bardzo stylowo! Zobaczcie sami. Zobacz także:  Kto zastąpi Margaret w "The Voice of Poland"? Pojawiły się pierwsze doniesienia!

Justyna Steczkowska na koncercie
mat. prasowe
Newsy
Pokonała kryzys małżeński, ale przed Justyną Steczkowską kolejne wielkie wyzwanie!
Pokonała kryzys małżeński, ale przed Justyną Steczkowską kolejne wielkie wyzwanie!

Zaśpiewała ponad 300 piosenek, wydała 16 studyjnych albumów i zagrała kilka tysięcy koncertów. Justyna Steczkowska (47) to jedna z najbardziej pracowitych polskich gwiazd. W 2020 roku będzie świętować 25-lecie kariery. Ale gwiazda, zamiast błyszczeć na salonach, przygotowuje się do jubileuszu z dala od błysków fleszy. Jakiś czas temu zniknęła z show-biznesu. Dwa i pół roku temu ogłosiła na Facebooku, że jest w separacji z mężem Maciejem Myszkowskim. A teraz już wiadomo, że ostatnio była pochłonięta nie tylko ratowaniem małżeństwa. Steczkowska zajęła się chorą mamą, która wymagała intensywnej rehabilitacji po wylewie. Zobacz także:   Justyna Steczkowska w "Uwaga TVN" o chorej matce Danucie: "Nie mówi, jeździ na wózku"

Justyna Steczkowska w czarnej sukience
EastNews
Newsy
"Nie chciałam, żeby trafiła do domu opieki" Justyna Steczkowska szczerze o chorobie mamy!
Justyna Steczkowska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o problemach ze zdrowiem swojej ukochanej mamy.

Justyna Steczkowska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o problemach ze zdrowiem swojej ukochanej mamy. Mama artystki przeszła dwa wylewy i niestety dziś zmaga się z niepełnosprawnością. Pani Danuta  od kilku lat nie mówi i porusza się na wózku inwalidzkim. Justyna Steczkowska w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiedziała o stanie zdrowia swojej mamy i zdradziła, dlaczego nie wyobraża sobie, żeby pani Danuta zamieszkała w domu opieki.  Justyna Steczkowska poruszająco o swojej mamie Justyna Steczkowska już od wielu lat należy do grona największych gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka zachwyca swoim wyjątkowym głosem i ma tysiące fanów, ale prywatnie jest po prostu mamą, żoną i ukochaną córką. Ostatnio Justyna Steczkowska w programie "Kulisy sławy" w TVN zdradziła, że pomimo wielu obowiązków już od kilku lat opiekuje się swoją mamą. Teraz w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiedziała o dramacie pani Danuty. Ale po drugim wylewie jest kompletnie niepełnosprawna. Nie chciałam, żeby trafiła do domu opieki, więc wzięłam to na siebie. Przerobiłam parter domu pod wymogi osoby niepełnosprawnej i mieszkamy razem. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Ona mi dała życie, które jest największą wartością  i jestem jej – i mojemu tacie -  wdzięczna. Dlatego chcę, żeby mama czuła się zaopiekowana, kochana i potrzebna. Jest z nami w domu, w którym jest rodzina, dzieci, wnuki, gosposia, wszyscy ją kochają, wspierają każdego dnia- w rozmowie z magazynem "Viva!" zdradziła Justyna Steczkowska. W opiece nad ukochaną mamą pomagają jej najbliżsi.  Pomagają we wszystkim. Staś codziennie czyta jej książki. Mama się pięknie uśmiecha. I chociaż od lat nie mówi, jej oczy mówią wszystko. Choroba bliskich to chwila próby dla...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner