Justyna Pawlicka w rozbieranej sesji
Olek Bortel

Justyna z "Top Model" rozbierze się w magazynie dla dorosłych

Justyna Pawlicka w rozbieranej sesji
Olek Bortel

Justyna Pawlicka w programie "Top Model 3" odpadła tuż przed jego finałem, a głównym zarzutem jurorów było to, iż dziewczyna miała zbyt komercyjną urodę. Ona jednak uczyniła z tego atut i robi już całkiem sporą karierę. Przypomnijmy: Odważna sesja Justyny z Top Model. Seksowna?

Wizerunek seks-bomby procentuje, bo Justyna otrzymała niedawno kolejną propozycję. Jakiś czas AfterParty.pl informowało, że Pawlicka wystąpi na okładce dużego magazynu (zobacz: Pawlicka trenuje z przystojniakiem na okładkę dla dużego magazynu) Dziś modelka potwierdziła nasze doniesienia - pokaże się na okładce "CKM-u" - pisma dla Panów, który słynie z bardzo niegrzecznych i rozbieranych sesji zdjęciowych. Justyna zapewnia jednak, że jej sesja będzie zrealizowana ze smakiem.
 

Już dzisiaj mogę się z wami podzielić , że niebawem będziecie mogli zobaczyć mnie na sesji okładkowej do CKM. Będzie to jedna z tych smaczniejszych sesji na której niekoniecznie będę świeciła sztucznymi cyckami , których nie mam i napompowanymi ustami , których również nie mam. Mam nadzieję , że cieszycie się razem ze mną - napisała na swoim Facebooku.


Justyna Pawlicka ma warunki i duży apetyt na wielką karierę. Sesja dla CKM będzie przepustką do kolejnego sukcesu?

Zobacz też seksowną sesję zdjęciową Justyny w strojach kąpielowych:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01