Party Stories
Justyna Pawlicka w rozbieranej sesji
Olek Bortel
Newsy

Justyna z "Top Model" rozbierze się w magazynie dla dorosłych

Zapowiada się gorąca okładka

Justyna Pawlicka w programie "Top Model 3" odpadła tuż przed jego finałem, a głównym zarzutem jurorów było to, iż dziewczyna miała zbyt komercyjną urodę. Ona jednak uczyniła z tego atut i robi już całkiem sporą karierę. Przypomnijmy: Odważna sesja Justyny z Top Model. Seksowna?

Wizerunek seks-bomby procentuje, bo Justyna otrzymała niedawno kolejną propozycję. Jakiś czas AfterParty.pl informowało, że Pawlicka wystąpi na okładce dużego magazynu (zobacz: Pawlicka trenuje z przystojniakiem na okładkę dla dużego magazynu) Dziś modelka potwierdziła nasze doniesienia - pokaże się na okładce "CKM-u" - pisma dla Panów, który słynie z bardzo niegrzecznych i rozbieranych sesji zdjęciowych. Justyna zapewnia jednak, że jej sesja będzie zrealizowana ze smakiem.
 

Już dzisiaj mogę się z wami podzielić , że niebawem będziecie mogli zobaczyć mnie na sesji okładkowej do CKM. Będzie to jedna z tych smaczniejszych sesji na której niekoniecznie będę świeciła sztucznymi cyckami , których nie mam i napompowanymi ustami , których również nie mam. Mam nadzieję , że cieszycie się razem ze mną - napisała na swoim Facebooku.


Justyna Pawlicka ma warunki i duży apetyt na wielką karierę. Sesja dla CKM będzie przepustką do kolejnego sukcesu?

Zobacz też seksowną sesję zdjęciową Justyny w strojach kąpielowych:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Pawlicka nago. Justyna Pawlicka w CKM
fot. www.ckm.pl
Newsy
Najgorętsza okładka jesieni: Pawlicka TOPLESS w "CKM"
Top Model odsłoniła jędrne piersi

Justyna Pawlicka to jedna z najpopularniejszych uczestniczek trzeciej edycji "Top Model". Jurorzy jeszcze w programie wróżyli jej dużą karierę komercyjną i modelka nie zawodzi ich oczekiwań. Realizuje kolejne sesje i zgodziła się na odważne zdjęcia do pisma dla mężczyzn. Przypomnijmy: Justyna Pawlicka odsłania piersi w sesji dla CKM. A to dopiero początek! Nowy numer CKM z Justyną Pawlicką ukaże się już niebawem, a w sieci pojawiła się okładka z modelką. Justyna pozuje topless, a jej kształtne piersi zakrywa tylko jej bujna fryzura. Obiecujący jest również tytuł sesji - "Naga i bezpruderyjna". Możemy się zatem spodziewać, że jeszcze odważniejsze zdjęcia znajdziemy w środku nowego numeru, a Pawlicka przebije tegoroczne rozbierane sesje Wodzianki i Marty Wierzbickiej . Nie możemy się doczekać! Justyna topless na okładce CKM. Seksowna? Zobacz: Justyna Pawlicka uwiodła modela na sesji. Co na to jej chłopak? Seksowna i rozebrana Pawlicka za kulisami sesji dla CKM:

Justyna Pawlicka gwiazdą gali MMA Fight Exclusive Night
AKPA
Newsy
Pawlicka zaczynała w Top Model, a teraz została ring girl
Przed Justyną nowe wyzwanie zawodowe

Justyna Pawlicka jest jedną z czterech uczestniczek trzeciej edycji "Top Model", które cały czas nie pozwalają o sobie zapomnieć i znakomicie radzą sobie w show-biznesie. Każda z dziewczyn obrała inną drogę na karierę. Pawlicka doskonale wykorzystuje swoją komercyjną urodę i piękną figurę. Bierze udział nie tylko w kampaniach reklamowych dla polskich marek, ale od czasu do czasu możemy oglądać ją również na wybiegu. Justyna właśnie podjęła się nowego wyzwania. Została twarzą zawodów MMA Fight Exclusive Night. Podczas walk będziemy mogli ją podziwiać jako "ring girl". Modelkę w swoim seksownym wcieleniu po raz pierwszy zaprezentuje się podczas imprezy we Wrocławiu, która odbędzie się już 16 listopada. W trakcie wydarzenia zostanie przeprowadzony również konkurs dla dziewczyn, z których ta najpiękniejsza będzie towarzyszyła Pawlickiej podczas kolejnych zawodów. W sieci pojawił się również filmik promujący wrocławską galę Fight Exclusive Night, w którym występują Damian Janikowski i Justyna Pawlicka ubrana w czarną mini podkreślającą jej piersi. Chcielibyście zobaczyć modelkę w skąpym bikini na bokserskim ringu? Zobacz: Najseksowniejsza Top Model na wybiegu Luksusowy Produkt Roku Justyna Pawlicka w filmiku promującym Fight Exclusive Night: Odważna sesja Justyny z Top Model:

Justyna Pawlicka o seksie
ONS/CKM.pl
Newsy
Pawlicka śmiało o seksie: W łóżku jestem baletnicą!
Co jeszcze modelka lubi w sypialni?

Justyna Pawlicka podczas trzeciej edycji "Top Model" świetnie radziła sobie przed obiektywem i na wybiegu, ale jurorzy często wytykali jej, że ma zbyt komercyjną urodę i jak na modelkę jest za seksowna. Justyna po zakończeniu show uczyniła jednak z tego swój atut. Przypomnijmy: Seksowna Pawlicka bez retuszu za kulisami rozbieranej sesji Bardzo odważnej sesji w CKM towarzyszy również wywiad i tutaj Pawlicka też nie zawodzi, opowiadając bardzo pieprzne szczegóły ze swojego życia. Modelka wyznała, że przez kilka lat ćwiczyła balet, co przydaje się jej podczas... seksu. Justyna twierdzi, że baletnice są lepsze w łóżku i mężczyźni fantazjują na ich temat. Parę lat uprawiałam balet, może dlatego sam mój sposób chodzenia sprawia, że faceci nie potrafią przejść obok mnie obojętnie. Pewnie, że baletnice są lepsze w łóżku! Rozciągnięcie, sprawność fizyczna jak najbardziej się przydaje w tym miejscu. Szpagat, wysokie podniesienie nogi czy inne dziwne rzeczy - to mężczyzn kręci i to bardzo. Nic dziwnego, że fantazjują na temat baletnic. Mamy trochę magicznych sztuczek w zanadrzu (śmiech) - opowiedziała w wywiadzie z CKM. Co myślicie o bezpruderyjnych wyznaniach Justyny Pawlickiej? Ma rację? ;) Zobacz: Justyna Pawlicka uwiodła modela na sesji. Co na to jej chłopak? Justyna Pawlicka za kulisami nagiej sesji:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner