Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jurek Owsiak rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP
Newsy

Jerzy Owsiak wydał oświadczenie na temat ostatniej woli Pawła Adamowicza

Zobacz, co napisał.

 

Żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska poinformowała o ostatniej woli swojego męża. Zamiast kwiatów na pogrzeb rodzina prosi w imieniu Pawła Adamowicza, aby przekazać datki na Fundację WOŚP lub na Fundację Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza. Jurek Owsiak odniósł się do tego apelu i wydał oświadczenie, z którego dowiadujemy się, w jaki sposób zamierza wykonać ostatnią wolę Pawła Adamowicza. Zobaczcie, co powiedział...

 

Zobacz: "Nie zostawiaj nas", "Wyleczyłeś moje dzieci", "Zło nie może wygrać" - gwiazdy murem za Owsiakiem! Zobacz emocjonalne wpisy gwiazd!

 

Jurek Owsiak zdradził, skąd wziął się pomysł na zbiórkę dla dzieci! Tak narodził się WOŚP!

Jurek Owsiak wypełni ostatnią wolę Pawła Adamowicza

 

Paweł Adamowicz zmarł w szpitalu po ataku nożownika, który zaatakował go na scenie podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Na wieść o tej tragicznej informacji Jurek Owsiak zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa WOŚP. Po informacji rodziny dotyczącej ostatniej woli prezydenta Gdańska, Owsiak odpowiedział:

 

Zbiórka przeprowadzona będzie przez wolontariuszy WOŚP. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oświadcza, iż zebrane podczas kwesty środki zostaną również przez nią spożytkowane na zakup sprzętu medycznego i doposażenia dla gdańskiego Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza, placówki szczególnie bliskiej śp. Prezydentowi Gdańska. - dowiadujemy się z oświadczenia. 

 

Jak będzie wyglądała zbiórka pieniędzy?

 

Zbiórka pieniędzy ma się odbyć na podobnych zasadach, jak ma to miejsce podczas WOŚP. Wolontariusze będą posiadali identyfikatory i skarbonki. Z tym, że będą one różniły się od tych, które zapamiętaliśmy z finału. Na puszkach znajdą się symbole żałobne. Jedno się nie zmieni! Za każdy datek otrzymamy czerwone serduszko!

 

Zbiórka prowadzona będzie z pełnym poszanowaniem powagi sytuacji i jest dla Fundacji przede wszystkim wyrazem szacunku dla woli bliskich Zmarłego. - dodał Owsiak.

 

Magdalena Adamowicz i Antonina Adamowicz poprosiły o datki na WOŚP zamiast kwiatów i zniczy podczas pogrzebu

East News

Jerzy Owsiak spełni ostatnią wolę Pawła Adamowicza.

Jerzy Owsiak

Jurek Owsiak z żoną na pogrzebie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
East News
Newsy
Burza w sieci po powrocie Jurka Owsiaka. Tak skrajnych reakcji nikt się nie spodziewał...
Burza w sieci po powrocie Jurka Owsiaka. Tak skrajnych reakcji nikt się nie spodziewał...

A Wy cieszycie się?

Piotr Adamowicz
Newsy
Już wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Pawła Adamowicza. Rodzina ma jedną prośbę...
Poznaj szczegóły

  Władze Gdańska podały szczegółowe informacje dotyczące pogrzebu Pawła Adamowicza. Ceremonia, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, odbędzie się w sobotę, 19 stycznia.   Okazuje się jednak, że wszyscy, którzy chcą pożegnać tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, będą mogli to zrobić już jutro. Władze miasta poinformowały, że w czwartek, 17 stycznia, o godzinie 17:00 w Europejskim Centrum Solidarności, przez 24 godziny będzie wystawiona trumna z ciałem Pawła Adamowicza.    Pogrzeb Pawła Adamowicza - szczegóły Władze miasta podczas konferencji prasowej poinformowały również, że w piątek ulicami miasta odbędzie się pochód z trumną, która zostanie odprowadzona do Bazyliki Mariackiej.  W piątek wieczorem zostanie odprawiona msza święta i do północy będzie możliwość pożegnania się z panem prezydentem w Bazylice - poinformowały władze miasta.    Pogrzeb prezydenta Gdańska odbędzie się w sobotę, o godzinie 12:00. O godzinie 12:00, pod przewodnictwem Metropolity Gdańskiego w sobotę zostanie odprawiona msza święta pogrzebowa za tragicznie zmarłego śp. Pawła Adamowicza. Przychylając się do prośby rodziny, a także inicjatywy metropolity gdańskiego pan prezydent Adamowicz zostanie pochowany w Bazylice Mariackiej - przyznał proboszcz Bazyliki.  Rodzina Pawła Adamowicza apeluje, żeby zamiast kwiatów i zniczy wpłacać datki m.in. na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zamiast kwiatów i zniczy, we wszystkich miejscach, w których będziemy żegnać pana prezydenta będą wolontariusze i puszki - zgodnie z wolą rodziny będą zbierać na dwa cele - hospicjum księdza Dutkiewicza oraz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - prosi rodzina Pawła Adamowicza.   Zobacz także:  Paweł Adamowicz dla WOŚP wrócił wcześniej z USA, gdzie została jego rodzina!   Pogrzeb Pawła Adamowicza...

Paweł Adamowicz wolontariusz WOŚP
East News
Newsy
Do ostatniej puszki prezydenta Adamowicza dla WOŚP wpadło już... ciężko uwierzyć!
Do ostatniej puszki prezydenta Adamowicza dla WOŚP wpadło już... ciężko uwierzyć!

  Internetowa akcja " Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP " zorganizowana przez Partycję Krzymińską zaskoczyła wszystkich! Zbiórka zakładała uzbieranie tysiąca złotych, a na godz. 14.27 jest już ponad 6 milionów! Takiego wyniku nikt się nie spodziewał.  Zobacz:   Jerzy Owsiak wydał oświadczenie na temat ostatniej woli Pawła Adamowicza   Udało się zebrać zaskakującą kwotę! Organizatorka chciała wesprzeć szczytny cel i uruchomiła zbiórkę na Facebooku pod nazwą "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP", pisząc:  Czy chcesz wesprzeć wraz ze mną szlachetny cel? Zbieram pieniądze na rzecz organizacji WOŚP, a każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz. - możemy przeczytać w opisie zbiórki założonej 14 stycznia.  Patrycja Krzymińska przyznała w wywiadzie dla TVN24:  Nie spodziewałam się, że zbiorę tysiąc . Jedank okazało się, że link do zbiórki jest bardzo często udostępniany, a licznik stale rośnie. To miała być mała,symboliczna zbiórka. Pan Paweł chodził po Gdańsku i zbierał pieniądze. Pewnie kwestowałby dalej. Dlatego to straszne, że to zostało przerwane i to takiego dnia. Dziękuję wszystkim za miłe słowa. - powiedziała Patrycja Krzymińska w TVN24.pl   W niedzielę na koncie było już 500 tyś. zł, a we wtorek z samego rana możemy zobaczyć imponującą kwotę ponad 4 milionów złotych. Do akcji odniósł się też Jurek Owsiak, który powiedział, że jeśli uda się zebrać milion WOŚP kupi karetkę dla Gdańska. Jak widać jest już nie tylko milion, ale Internauci planują zebrać nawet 10 milionów! Organizatorka zdradziła, że zbiórka zostanie zakończona dziś o północy!   A Ty już dałeś? Link do zbiórki tutaj:  https://tinyurl.com/ycpe793r    ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner