Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
TYLKO U NAS!

Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje"

Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje"

Decyzja o przerwaniu tej edycji "Tańca z Gwiazdami" była zaskoczeniem dla wszystkich. Zbierający śmiertelne żniwo na całym świecie, w tym również w Polsce, koronawirus postawił na głowie nasze życie. Spowodował też zawieszenie nagrań do jednego z najpopularniejszych programów na żywo w Polsce. Widzowie, uczestnicy i prowadzący dowiedzieli się o decyzji stacji w chwili ogłaszania wyników drugiego odcinka. Wiele z gwiazd nie było w stanie ukryć emocji...

Tuż po szokującej decyzji udało nam się porozmawiać z jedną z faworytek tegon sezonu - Julią Wieniawą. Młoda aktorka nie była w stanie opanować łez. Opowiedziała nam jak odebrała decyzję Polsatu. Ma też ważne przesłanie do widzów.

Zobaczcie pełną łez i emocji rozmowę z Julią Wieniawą. 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" zawieszony! Program wróci na antenę dopiero jesienią! Jak komentują to gwiazdy?

Julia nie kryła emocji. I nie ma się co dziwić. 

Julia Wieniawa płacze po decyzji o przerwaniu tej edycji
Party.pl

Sylweste Wilk w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show! 
Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show! 

Sylwester Wilk opowiedział o swojej bolesnej przeszłości! Niepełnosprawny sportowiec w najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" przyznał, że w dzieciństwie został adoptowany. Sylwester Wilk przed swoim występem opowiedział o przybranych rodzicach i zdradził, że zmagał się z uzależnieniem i był bezdomny! Wyznanie uczestnika show porusza do łez! Sylwester Wilk o swojej przeszłości Sylwester Wilk od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród wszystkich. Niepełnosprawny sportowiec nie boi się poruszać w programie naprawdę trudnych tematów. W najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Sylwester Wilk opowiedział o trudnym dzieciństwie. Nie pamiętam swoich biologicznych rodziców. Ale wiem, że byli uzależnieni- zdradził Sylwster Wilk.  Sylwester Wilk przyznał, że został adoptowany. Dziś ma bardzo dobre relacje z przybranymi rodzicami, ale był czas kiedy ich relacje zostały wystawione na poważną próbę. Wszystko przez uzależnienie sportowca od alkoholu. To właśnie wtedy rodzice wyrzucili go z domu i został bezdomny. Na szczęście Sylwester Wilk postanowił walczyć o siebie i o rodzinę. Wtedy zadzwonił, czy może wrócić - mówiła wzruszona mama Sylwestra. A jak Sylwester Wilk poradził sobie w show? Tym razem sportowiec otrzymał 24 punkty. Zobacz także:  Marcin Bosak w masce w "Tańcu z Gwiazdami"! Przez koronawirusa w programie nie pojawiła się publiczność Sylwester Wilk opowiedział o bolesnej przeszłości. Sportowiec otrzymał 24 pkt.

Marcin Bosak w maseczce w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Marcin Bosak w masce w "Tańcu z Gwiazdami"! Przez koronawirusa w programie nie pojawiła się publiczność
Ruszył kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami", który z pewnością przejdzie do historii!

Ruszył kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami", który z pewnością przejdzie do historii! Dziś wieczorem taneczne show Polsatu po raz pierwszy odbywa się bez udziału publiczności. W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi zarażeniami koronawirusem jeden z uczestników pojawił się na parkiecie w maseczce! Marcin Bosak jako jedyny postanowił nie rezygnować z ochrony i pokazał się w specjalnej masce.  "Taniec z Gwiazdami" bez udziału publiczności Koronawirus w zastraszającym tempie rozprzestrzenia się po całym świecie. Niestety, 4 marca władze ogłosiły pierwszy przypadek zarażenia również w Polsce. Choć od tamtej chwili minęło niewiele czasy to w obecnej chwili jest już 68 przypadków i jedna ofiara śmiertelna. W związku z koronawirusem władze Polsatu podjęły decyzję, że od 11 marca wszystkie programu będą nagrywane bez udziału publiczności. Dziś zobaczyliśmy pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" bez udziału publiczności.  Chociaż w programie zabrakło publiczości to Marcin Bosak i tak postanowił zachować dodatkowe środki ostrożności. Aktor jako jedyny uczestnik show pokazał się na parkiecie w specjalnej maseczce.  Zobacz także:  Sara Boruc podejrzewa, że jest chora na koronawirusa! Zaraziła też swojego męża? Marcin Bosak w maseczce na planie "Tańca z Gwiazdami". Program "Taniec z gwiazdami" odbywa się bez udziału publiczności.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner