Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Julia Wieniawa, Antek Królikowski
Newsy

Julia Wieniawa nie potrafiła powstrzymać łez wspominając Pawła Królikowskiego... Jak wspierała Antka?

Julia Wieniawa nie potrafiła powstrzymać łez wspominając Pawła Królikowskiego... Jak wspierała Antka?

W czwartek w Warszawie pożegnaliśmy Pawła Królikowskiego. Pogrzeb uwielbianego aktora zgromadził tłumy - w tym rodzinę, przyjaciół i wielbicieli jego talentu. Pawła Królikowskiego pożegnała również Julia Wieniawa, która w przeszłości spotykała się z jego najstarszym synem, Antkiem.

Dzień przed pogrzebem Julia Wieniawa w rozmowie z portalem pudelek.pl przyznała, że kiedy dowiedziała się o śmierci niedoszłego teścia, skontaktowała się z byłym partnerem!

Tata Antka Królikowskiego po raz pierwszy o Julii Wieniawie! Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Julia Wieniawa wspierała Antka Królikowskiego

Julia Wieniawa podczas rozmowy z reportrem portalu pudelek.pl nie potrafiła ukryć wzruszenia wspominając Pawła Królikowksiego. Łamiącym głosem przyznała, że do samego końca wierzyła, że Paweł Królikowski wyzdrowieje. 

Jest mi przykro i myślę, że Paweł nie zasługiwał na taki wyrok, bo był wspaniałym człowiekiem, bardzo młodym i do końca czułam, że on wyjdzie z tej choroby - mówiła Julia Wieniawa.

Okazuje się, że po śmierci Pawła Królikowskiego Julia Wieniawa skontaktowała się z byłym partnerem, żeby wesprzeć go w trudnych chwilach. 

Z Antkiem nie mam za bardzo kontaktu, napisałam mu wiadomość ze słowem wsparcia. Podziekował - myślę, że to wystarczy - zdradziła w rozmowie z pudelek.pl. 

Paweł Królikowski został pochowany w czwartek na cmentarzu na warszawskich Powązkach.

Zobacz także: "Żegna Cię cała nasza królicza rodzina..." Rafał Królikowski w poruszających słowach do brata, Pawła

Julia Wieniawa skomentowała śmierć Pawła Królikowskiego. Aktorka nie ukrywa, że do samego końca wierzyła, że tata Antka Królikowskiego wyzdrowieje. 

Julia Wieniawa o śmierci Pawła Królikowskiego
East News

Po śmierci aktora Julia napisała wiadomość do Antka Królikowskiego.

Antoni Królikowski na pogrzebie ojca, Pawła Królikowskiego
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o Pawle Królikowskim. Jej słowa wzruszają do łez
Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o Pawle Królikowskim. Jej słowa wzruszają do łez

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą. Wiadomość o śmierci aktora wstrząsnęła nie tylko artystycznym światem. Przyjaciele, za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczali wpisy, w których żegnali swojego serdecznego kolegę. Wśród tych osób nie nie mogło oczywiście zabraknąć  Katarzyny Skrzyneckiej , która przez wiele lat, wspólnie z Pawłem Królikowskim, zasiadała w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo".  Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka ujawniała niepublikowane pozdrowienia dla Pawła Królikowskiego. Stacja nie zdążyła ich wyemitować! W środę 4 marca zaprezentowano ramówkę telewizji Polsat, na której pojawiły się gwiazdy związane ze stacją. Udało nam się porozmawiać z Katarzyną Skrzynecką, która we wzruszających słowach opowiedziała nam o tym, jaki był Paweł Królikowski. Chociaż aktorka nigdy nie miała okazji spotkać się z artystą na planie filmowym, to jednak więź jaka między nimi nawiązała się podczas zasiadania w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo", była niezwykle wyjątkowa.  Tak cudnych, kochanych ludzi nie powinno się zabierać tak wcześnie do nieba... [...] Bez Królika już nic nie będzie takie samo. - powiedziała w rozmowie z reporterką Party.pl, Katarzyna Skrzynecka.  Zobaczcie co jeszcze opowiedziała nam przyjaciółka Pawła Królikowskiego. Słowa Katarzyny Skrzyneckiej  wzruszają do łez.

Julia Wieniawa o śmierci Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
Julia Wieniawa o śmierci Pawła Królikowskiego: "Ciężko uwierzyć"
Julia Wieniawa uczciła pamięć Pawła Królikowskiego

Nie żyje Paweł Królikowski , wybitny aktor, a przede wszystkim kochający ojciec i mąż. Dziesiątki gwiazd żegnają zmarłego zbyt wcześnie artystę. Wśród nich znalazła się również Julia Wieniawa . Aktorka w przeszłości spotykała się z najstarszym synem Pawła Królikowskiego, Antkiem. Zobaczcie, w jaki sposób pożegnała niedoszłego teścia. Julia Wieniawa o śmierci Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w wieku 58 lat po długiej walce z ciężką chorobą. Tę informację potwierdzili jego bliscy, w tym żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz syn Antoni Królikowski . Oboje opublikowali na Instagramie poruszające wpisy, w których pożegnali zmarłego ojca oraz męża.  Zobacz także:  Antek Królikowski żegna ojca, Pawła! "Do zobaczenia Tato" W ich ślady poszli również inni znani przyjaciele Pawła Królikowskiego. Aktora wspominały takie gwiazdy, jak choćby Krzysztof Ibisz, Ilona Ostrowska, Artur Barciś czy też Nina Terentiew. Wśród nich znalazła się także Julia Wieniawa. Aktorka przez ponad dwa lata spotykała się z Antkiem Królikowskim. Często też gościła w jego rodzinnym domu. Paweł i Małgorzata Królikowscy polubili wybrankę ich syna. Zawsze mówili o niej w bardzo ciepłych słowach. Julia Wieniawa nie mogła więc przejść obojętnie obok ich tragedii. Na jej Instastory również pojawiła się wzmianka na temat Pawła Królikowskiego.  Ciężko uwierzyć. Bardzo przykra wiadomość. Wyrazy współczucia dla całej rodziny... - napisała Julia Wieniawa. My również składamy szczere kondolencje! Julia i Antek spotykali się przez ponad dwa lata  

Julia Wieniawa w seksownej sukience na pokazie MMC
Instagram
Newsy
"Współczuję jej" Julia Wieniawa szczerze o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego! O co chodzi?
"Współczuję jej" Julia Wieniawa szczerze o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego! O co chodzi?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przez ponad dwa lata byli jedną z najgorętszych par w polskim show-bieznesie. Niestety, pod koniec ubiegłego roku w mediach pojawiły się informacje, że Julia i Antek przechodzą poważny kryzys. Para próbowała ratować swój związek jednak ostatecznie podjęła decyzję o rozstaniu. (...) mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie - Julia Wieniawa mówiła wówczas w Vivie! Kilka miesięcy później okazało się, że Julia Wieniawa zaczęła spotykać się z Baronem z zespołu Afromental. Początkowo para ukrywała, że coś ich łączy, ale teraz nie robią już tajemnicy ze swojego związku. Ostatnio również Antek Królikowski pochwalił się, że nie jest już singlem- aktor spotyka się z nową partnerką, Kasią. Co o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego powiedziała Julia Wieniawa? Julia Wieniawa szczerze o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego Jak już informowaliśmy Antek Królikowski po raz pierwszy pokazał się ze swoją partnerką Kasią na festiwalu OFF CAMERA w Krakowie. Na tej samej imprezie była obecna również Julia Wieniawa. Teraz gwiazda serialu "Rodzinka.pl" zdradziła, dlaczego nie rozmawiała wówczas z byłym chłopakiem i jego nową partnerką. Powód jest bardzo prosty.  Nie rozmawiałam z nim, bo ja przyszłam punktualnie, a Antek się spóźnił, więc się z nim minęłam- przyznała w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post.  Julia Wieniawa odniosła się również do komentarzy, w których internauci porównują do niej nową partnerkę Antka Królikowskiego. Strasznie mi przykro i współczuję jej - powiedziała Julia Wieniawa.  Jesteście zaskoczeni komentarzem Julii Wieniawy? ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner