Julia Wieniawa ma za sobą naprawdę intensywny czas! Udział w "Tańcu z gwiazdami", realizacja nowych projektów zawodowych, remont nowego apartamentu. Ale wreszcie nadszedł czas, kiedy aktorka mogła wyjechać na zasłużony odpoczynek! Gwiazda wybrała się na urlop na Zanzibar, ale... nie jest tam sama! Towarzyszy jej Nikodem Rozbicki!

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki właśnie potwierdzili związek?! Na romantycznych zdjęciach trzymają się za ręce

Już od jakiegoś czasu pojawiają się plotki na temat rzekomego związku Julii i Nikodema. Paparazzi już kilka razy przyłapali ich na czułościach, a niedawno w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym para aktorów trzyma się za ręce. Teraz wspólny urlop na pewno nie uciszy spekulacji. Chociaż sami zainteresowani niczego jeszcze oficjalnie nie potwierdzili, to jednak chyba coś jest na rzeczy! 

Myślicie, że niedługo oficjalnie zadebiutują jako para? Zobaczcie nasze wideo, w którym zgromadziliśmy dla Was ciekawostki na temat relacji Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego! 

Julia Wieniawa
Instagram/East News

Więcej na temat Julia Wieniawa