Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji z Baronem
Instagram

Julia Wieniawa pokazała piękne zdjęcia z wakacji z Baronem!

Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji z Baronem
Instagram

Nie jest już tajemnicą, że Julia Wieniawa i Baron są parą. Choć dzieli ich 15 lat różnicy, oboje świetnie się dogadują. Julia Wieniawa zapewnia, że ze starszymi mężczyznami łatwiej jej się porozumieć, niż z rówieśnikami. Baron również wygląda na zadowolonego. W niedawnym wywiadzie zdradził, że jest bardzo szczęśliwy.

Julia Wieniawa chętnie wraca pamięcią do ich wspólnych wakacji, które spędzali na Wyspach Zielonego Przylądka. Aktorka pochwaliła się właśnie kolejnymi zdjęciami z tej wyprawy. Są naprawdę zjawiskowe, a ich autorem jest... Baron!

Julia Wieniawa na wakacjach z Baronem

Julia Wieniawa i Baron kilka tygodni temu wyjechali na Wyspy Zielonego Przylądka. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że są parą. Zdradziły ich zdjęcia z tej wyprawy. Zarówno Julia, jak i Baron wstawili bowiem fotografie zrobione na identycznym tle. Teraz aktorka może już w pełni chwalić się zdjęciami z tych wakacji. Na jej Instagramie pojawiły się właśnie nowe foty, których autorem jest prawdopodobnie Baron. 

Zobacz także: Baron po raz pierwszy o Julii Wieniawie. Muzyk zdradził czy są szczęśliwi!

Julia Wieniawa przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Nic więc dziwnego, że Baron postanowił uchwycić jej piękno na zdjęciach. Musimy przyznać, że efekty ich pracy naprawdę robią wrażenie! 

Julia Wieniawa i Baron spędzili razem wakacje
Instagram

Zdjęcia z tych wakacji zdradziły, że Julia Wieniawa i Baron są parą!

Julia Wieniawa i Baron na Wyspach Zielonego Przylądka
Instagram

 

Więcej na temat Alek Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32