Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji z Baronem
Instagram

Julia Wieniawa pokazała piękne zdjęcia z wakacji z Baronem!

Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji z Baronem
Instagram

Nie jest już tajemnicą, że Julia Wieniawa i Baron są parą. Choć dzieli ich 15 lat różnicy, oboje świetnie się dogadują. Julia Wieniawa zapewnia, że ze starszymi mężczyznami łatwiej jej się porozumieć, niż z rówieśnikami. Baron również wygląda na zadowolonego. W niedawnym wywiadzie zdradził, że jest bardzo szczęśliwy.

Julia Wieniawa chętnie wraca pamięcią do ich wspólnych wakacji, które spędzali na Wyspach Zielonego Przylądka. Aktorka pochwaliła się właśnie kolejnymi zdjęciami z tej wyprawy. Są naprawdę zjawiskowe, a ich autorem jest... Baron!

Julia Wieniawa na wakacjach z Baronem

Julia Wieniawa i Baron kilka tygodni temu wyjechali na Wyspy Zielonego Przylądka. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że są parą. Zdradziły ich zdjęcia z tej wyprawy. Zarówno Julia, jak i Baron wstawili bowiem fotografie zrobione na identycznym tle. Teraz aktorka może już w pełni chwalić się zdjęciami z tych wakacji. Na jej Instagramie pojawiły się właśnie nowe foty, których autorem jest prawdopodobnie Baron. 

Zobacz także: Baron po raz pierwszy o Julii Wieniawie. Muzyk zdradził czy są szczęśliwi!

Julia Wieniawa przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Nic więc dziwnego, że Baron postanowił uchwycić jej piękno na zdjęciach. Musimy przyznać, że efekty ich pracy naprawdę robią wrażenie! 

Julia Wieniawa i Baron spędzili razem wakacje
Instagram

Zdjęcia z tych wakacji zdradziły, że Julia Wieniawa i Baron są parą!

Julia Wieniawa i Baron na Wyspach Zielonego Przylądka
Instagram

 

Więcej na temat Alek Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08