Julia Wieniawa Sylwester
instagram
1/4
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
East News

 

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski przez blisko dwa lata uchodzili za idealną parę, jednak tuż przed świętami Bożego Narodzenia rozstali się. Wszystko wyszło na jaw podczas imprezy urodzinowej Julki, na której nie pojawił się Antek. Wielu internautów nie wierzyło w ich rozstanie. Ale oddzielne święta i sylwester nie pozostawiają już żadnych wątpliwości, że tych dwoje nie jest już razem... Jak Królikowski i Wieniawa spędzili sylwestra?

 

Zobacz też: "Wybiłaś swoją karierę na związku" Julia Wieniawa znów zaatakowana przez internautów! Aktorka odpowiedziała!

2/4
Julia Wieniawa Sylwester
instagram

 

Julia Wieniawa Nowy Rok przywitała wspólnie z przyjaciółmi. 20-latka postawiła na zieloną, błyszczącą kreację z bardzo głębokim dekoltem. Na imprezie, na którą udała się Julka nie było Antka. Aktor w tym czasie odpoczywał... w górach! 

3/4
Antoni Królikowski Sylwester
instagram

 

Królikowski Nowy Rok przywitał na nartach. 29-latek nie udał się w góry sam, a z przyjaciółmi.

Jaki Sylwester taki cały rok? Byłoby fajnie. Bawiliśmy się bardzo dobrze. Nowy rok nowy ja! #sylwester #przyjaciele - napisał Antoni na Instagramie.

 

4/4
Julia Wieniawa Sylwester
instagram

 

Fani w komentarzach pod osobnymi zdjęciami pary nie mogli uwierzyć, że Wieniawa i Królikowski jednak nie spędzili sylwestra razem. 

A gdzie Twoja Julka?

Gdzie Antek? 

Ale co się rzucacie. Związki niestety się rozpadają, nawet jak ludzie się kochają... - pisali internauci.