Joanna Opozda zaskoczyła smutnym zdjęciem
Instagram / asiaopozda
Newsy

Joanna Opozda o odwołaniu chrzcin syna. Pokazała treść SMS-ów do Antoniego Królikowskiego! 

Joanna Opozda ujawniła treść SMS-ów do Antoniego Królikowskiego i jego brata. "Nie jest prawdą, że nie zaprosiłam państwa Królikowskich"

Joanna Opozda postanowiła zabrać głos, po tym jak w mediach pojawiły się informacje, że nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna: 

Państwo Królikowscy znali datę, godzinę i miasto. Bardzo zależało mi, żeby to była prywatna uroczystość, co podkreślałam wiele razy w SMS-ach do Antka i jego rodziny.

Mama Vincenta odniosła się również do twierdzenie, że bała się o "zdrowie i życie syna", wyznając, że:

Ciężko uwierzyć, że po tym, jak mój ojciec strzelał do naszej rodziny, ktoś był w stanie zaprosić go na chrzest Vincenta... 

Joanna Opozda by uniknąć niesprawiedliwych oskarżeń opublikowała treści SMS-ów, które wymieniała z Antonim Królikowskim i jego bratem Janem tuż przed chrzcinami Vincenta. 

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Joanna Opozda zabrała głos w sprawie chrzcin Vincenta: " Chrzest mojego synka, który musiałam odwołać..."

Nie milkną echa konfliktu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Pudelek.pl poinformował, że Joanna Opozda nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna. Aktor miał dowiedzieć się o tym od znajomego, zaledwie dzień przed. Joanna Opozda miała odwołać chrzest, a Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska pojawili się w kościele. Według informatora Pudelka, Joanna Opozda miała nie poinformować byłego męża specjalnie. W dodatku miała bać się "o zdrowie i życie Vincenta" i obawiać się, że poinformuje o uroczystości jej ojca. Antoni Królikowski zabrał głos, komentując że dopiero wczoraj dowiedział się o odwołaniu oraz kościele, w którym miał odbyć się chrzest jego syna, a w kościele miał pojawić się z mamą by ustalić szczegóły z księdzem. Joanna Opozda również zmuszona była przerwać milczenie.

Joanna Opozda - zdjęcie sprzed lat
Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska na spotkaniu z synową. "Mamy tyle do omówienia". Są zdjęcia!

Joanna Opozda zabrała głos w sprawie pojawiających się artykułów na temat odwołanego chrztu jej syna. Określiła je słowem "fake", co znaczy że są nieprawdziwe.

Wasz informator ma niezłą wyobraźnię... - napisała 

W długim oświadczeniu Joanna Opozda poinformowała, że Antoni Królikowski i jego rodzina od dawna wiedzieli o szczegółach chrzcin małego Vincenta oraz jej prośbie, by nie informowano o tym paparazzi: 

Nie chciałam tego komentować ale jak zwykle w mediach pojawiają się nieprawdziwe informacje, więc wklejam SMS-y z wczoraj i dzisiaj, żeby była jasność, jak było naprawdę. Mam dość kłamstw i manipulacji. Dla dobra mojego dziecka milczę od wielu miesięcy, jednak są pewne granice. Dzisiaj miał odbyć się chrzest mojego synka, który musiałam odwołać (zrobiłam to wczoraj a nie tuż przed ceremonią, o czym poinformowałam Antka i jego mamę). Nie jest prawdą, że nie zaprosiłam państwa Królikowskich do kościoła. Zrobiłam to, jednak nie chciałam pod kościołem paparazzich, dokładny adres podałam dzień przed uroczystością. Oczywiście wcześniej państwo Królikowscy znali datę, godzinę i miasto - napisała na Instagramie. 

Joanna Opozda o chrzcie syna
Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie wytrzymała! Komentuje zaproszenie dla Joanny Opozdy

Joanna Opozda pokazała treść SMS-ów do Antoniego Królikowskiego przed chrztem syna 

Joanna Opozda podkreśliła, że zależało jej by chrzciny Vincenta były prywatną uroczystością. W dodatku wyznała, że o dacie i miejscu uroczystości dowiedział się jej ojciec, z którym nie chce utrzymywać kontaktów: 

Bardzo zależało mi, żeby to była prywatna uroczystość, co podkreślałam wiele razy w SMS-ach do Antka i jego rodziny. Nie udało się i jest mi z tego powodu bardzo przykro, współczuję mojemu synkowi. Ciężko uwierzyć, że po tym, jak mój ojciec strzelał do naszej rodziny, ktoś był w stanie zaprosić go na chrzest Vincenta... 

W dalszej części wpisu Joanna Opozda udostępniła treści wiadomości, które wyslała do Antoniego Królikowskiego oraz jego brata Jana Królikowskiego,  dzień przed zaplanowanym chrztem.

Joanna Opozda o odwołanym chrzcie syna
Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda o tym, dlaczego odwołała chrzest syna
Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda pokazała smsy z Antonim Królikowskim przed chrztem syna
Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda pokazała smsy z Antonim Królikowskim i jego bratem przed chrztem syna
Instagram @asiaopozda

 

Antoni Królikowski pokazuje sms-y do Joanny Opozdy przed chrzcinami
Pawel Wodzynski/East News, Instagram @asiaopozda
Newsy
Antek Królikowski też pokazuje SMS-y do Joanny Opozdy! Nie odpuszcza jej 
Joanna Opozda jednak nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna? "Nie ma powodu ukrywać przed całą naszą rodziną"

Antoni Królikowski i Joanna Opozda toczą spór w sprawie odwołanych chrzcin syna. W mediach pojawiły się informacje sugerujące, że aktorka nie poinformowała o odwołanych chrzcinach Antoniego Królikowskiego i jego mamy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Joanna Opozda pokazała treść sms-ów do byłego i jego brata, zarzucając im, że narazili na niebezpieczeństwo jej całą rodzinę. Teraz Antoni Królikowski odbiła piłeczkę i też pokazuje treść wiadomości, które pokazują zupełnie inne światło.  Antoni Królikowski odpowiada Joannie Opoździe. Pokazuje treść SMS-ów Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie pozostają w najlepszych stosunkach po rozstaniu. Kiedy w mediach pojawiły się informacje, że Joanna Opozda nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna, zawrzało. W sieci pojawiły się zdjęcia aktora i jego mamy, którzy zjawili się pod kościołem. Antoni Królikowski zabrał głos, tłumacząc że pojawił się w kościele by ustalić szczegóły z księdzem. Na zaskakującą publikację zareagowała Joanna Opozda. Chociaż na co dzień stara się unikać komentowania sporów prywatnych, tym razem nie mogła przemilczeć. Joanna Opozda zabrała głos w sprawie odwołanych chrzcin syna i poinformowała, że informacje pojawiające się w sieci nie są prawdą, a Antoni Królikowski i jego rodzina otrzymali informacje ze szczegółami chrztu. Aktorka miała odwołać uroczystość, ponieważ "bała sie o zdrowie i życie Vincenta", twierdząc że Antoni Królikowski poinformował o miejscu chrztu jej ojca. Joanna Opozda opublikowała także serię SMS-ów wysłanych do byłego męża oraz jego brata Jana Królikowskiego. Antoni Królikowski postanowił nie pozostać dłużny i również opublikował treść wiadomości do Joanny Opozdy. Co w nich było?  Zobacz także:  Joanna Opozda sprzedaje swoje suknie ślubne za pół ceny! W sieci pojawiło się...

Ojciec Joanny Opozdy zabiera głos w sprawie chrzcin Vincenta
Newsy
Ojciec Joanny Opozdy zabiera głos w sprawie odwołanych chrzcin: "Nie miałem zamiaru tam być" 
Joanna Opozda odwołała chrzciny Vincenta. Głos zabrał ojciec Joanny Opozdy, atakując córkę. Wypowiedział się też o Królikowskim.

Joanna Opozda chciała ochrzcić synka z dala od zainteresowania mediów. Niestety okazało się, że ktoś sprzedał informację do mediów, a pod kościołem pojawili się paparazzi. Aktorka odwołała chrzciny synka na dzień przed uroczystością. Tłumaczyła, że "bała się o zdrowie i życie Vincenta", ponieważ ktoś poinformował o szczegółach uroczystości jej ojca. Teraz głos zabrał również ojciec Joanny Opozdy. Ojciec Joanny Opozdy komentuje aferę z odwołanymi chrzcinami Vincenta  Konflikt Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego tylko przybiera na sile. Aktorka na 16. lipca miała zaplanowany chrzest syna. Jednak w ostatniej chwili zdecydowała się odwołać uroczystość, ponieważ jak tłumaczyła w oświadczeniu: "Nie mogła uwierzyć, że po tym jak jej ojciec strzelał do jej rodziny, ktoś mógł zaprosić go na chrzest Vincenta".  Ojciec Joanny Opozdy postanowił odnieść się do tej części oświadczenia:  W związku z zaistniałą aferą medialną  oświadczam, że nie zostałem zaproszony przed nikogo na chrzest Vincenta. Nie miałem zamiaru w ogóle tam być. Nie kontaktowałem się z Antonim Królikowskim. Nie prawdą jest również to, że rzekomo ja ujawniłem informacje dotyczące szczegółów uroczystości mediom.  W dalszej części wpisu nie zostawił na Joannie Opoździe suchej nitki, nazywając córkę "manipulatorką":  Manipulatorka, robi to po to, żeby mieć więcej obserwatorów i więcej zarabiać z reklam na IG. Wciąga mnie chorego, dzięki jej knowaniom, gierkom w swoje prywatne rozgrywki, z którymi nie chcę mieć nic do czynienia (zostałem przez nią skrzywdzony i okaleczony dzięki niej). Protestuję, nie wyrażam zgody na publikowanie fałszywych informacji na swój temat.         Wyświetl ten post na...

Antoni Królikowski o chrzcie syna i relacjach z Joanną Opozdą
Bartosz Krupa/East News
Newsy
Joanna Opozda nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna?! Aktor przerwa milczenie
Joanna Opozda odwołała chrzest syna, bo miała: "bać się o zdrowie i życie Vincenta"? Antoni Królikowski komentuje plotki na ten temat.

Antoni Królikowski przerwał milczenie i wypowiedział się na temat Joanny Opozdy oraz chrztu własnego syna, na który, według informacji podanych w mediach, miał nie dostać zaproszenia.  Nikt z rodziny Antka nie został poinformowany o uroczystości. On sam dowiedział się o chrzcie Vincenta w piątek wieczorem od wspólnego znajomego - informuje Pudelek.pl. Jednak to nie koniec szokujących szczegółów, a według informacji portalu, Joanna Opozda miała bać się "o zdrowie i życie synka". Antoni Królikowski skomentował szokujące doniesienia na temat zamieszania wokół chrztu Vincenta.  Joanna Opozda nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna?  Joanna Opozda i Antoni Królikowski po rozstaniu nie utrzymują najlepszych kontaktów. Aktor po serii skandali postanowił wycofać się z życia publicznego. Joanna Opozda wręcz przeciwnie. Nie wypowiada się jednak na temat relacji z Antonim Królikowskim. Joanna Opozda pokazuje urocze zabawy z synkiem , czym rozczula internautów. Rodzice małego Vincenta czekają na rozwód a na światło dzienne wychodzą kolejne szokujące szczegóły, opisujące ich aktualne relacje.  Pudelek.pl poinformował, że Joanna Opozda nie zaprosiła na chrzest syna  ani Antoniego Królikowskiego ani jego rodziny. Chrzest św. Vincenta miał odbyć się 16. lipca o godzinie 12. w kościele św. Anny w Warszawie. Jak donosi serwis, nikt z rodziny Antoniego Królikowskiego miał nie zostać poinformowany, a sam zainteresowany miał dowiedzieć się o tym od wspólnego znajomego w piątek wieczorem. Tego samego dnia miał dowiedzieć się również, że wydarzenie zostało odwołane: Miał obawy, że Joanna zataiła przed nim datę, by móc go potem przedstawiać w mediach oraz przed sądem jako ojca, który nie przyszedł na chrzest własnego syna - cytuje swoje źródło Pudelek.pl ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik