Party Stories
Joanna Opozda
Instagram
Newsy

Joanna Opozda pozuje w skąpym bikini. Jeszcze nigdy nie pokazała tak dużo! Fani: "Królikowski nie wie, co traci"

Joanna Opozda aktualnie wypoczywa na rajskich wakacjach, ale nie zapomina o swoich fanach! Na jej instagramowym koncie co chwila pojawiają się nowe gorące fotografie, które rozpalają zwłaszcza męską część jej obserwatorów. Tym razem gwiazda pochwaliła się chyba jednym z najbardziej odważnych zdjęć, jakie możemy zobaczyć na jej profilu. Fani szybko skomentowali, że jej były partner Antek Królikowski, stracił prawdziwy skarb! 

Zobacz także: Wiemy, z kim Joanna Opozda spędza wakacje na Madagaskarze! 

Zwiewne, kobiece sukienki i inne perełki do garderoby znajdzesz tutaj, a mając do Orsay kod rabatowy zapłacisz za nie dużo mniej.

Królikowski i Opozda rozstali się! Przypominamy ich historię. Wiecie, kiedy się poznali? To nie była miłość od pierwszego wejrzenia

Joanna Opozda na gorącej fotce w skąpym bikini

Joanna Opozda to od kilku miesięcy jedno z najbardziej gorących nazwisk polskiego show biznesu. Kiedy w lipcu ubiegłego roku wszyscy dowiedzieli się, że aktorka spotyka się ze swoim kolegą po fachu, Antonim Królikowskim, natychmiast oczy mediów i fanów były zwrócone na ich związek! Uczucie tej dwójki nie trwało jednak długo. Zaledwie po kilku miesiącach para rozstała się.

Żadna ze stron nie poinformowała o dokładnych przyczynach rozstania. Niedługo po zakończeniu związku z Antonim Królikowskim, Joanna Opozda zdecydowała się na wakacje na Madagaskarze. Przebywa tam do tej pory i co chwila zachwyca swoich fanów nowymi fotografiami. Dzięki temu możemy podziwiać nie tylko wspaniałe widoki z Madagaskaru, ale przede wszystkim piękną aktorkę.

A najnowsze zdjęcie gwiazdy szybko stało się hitem! Joanna Opozda pokazała się w bardzo skąpym bikini, a do zdjęcia pozuje w seksownej pozie. Oczywiście na komentarze od fanów nie trzeba było długo czekać. Niektórzy z nich jasno dali do zrozumienia, że Antoni Królikowski ma czego żałować!

- Seksowna 😎❤️

Antek nie polubił zdjęcia 🤣

Królikowski nie wie co traci! :)

- 😍Piękne naturalne kształty

- Bogini💕 - piszą fani.

Zobaczcie zatem zdjęcie, które tak rozgrzało fanów! Odważne?

Joanna Opozda wypoczywa na Madagaskarze. Chociaż od rozstania z Antonim Królikowskim minęło niewiele czasu, to jednak wygląda na to, że Joanna Opozda nie chce rozpamiętywać złych chwil i teraz świetnie bawi się na wakacjach. 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozstali się pod koniec grudnia 2020 roku. 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Antoni Królikowski i Joanna Opozda
Instagram
Newsy
Internautka oschle o Antonim Królikowskim: "Co te kobity w nim widzą". Joanna Opozda nie wytrzymała!

Joanna Opozda opublikowała romantyczne zdjęcie z Antonim Królikowskim . Odkąd ujawnili, że się spotykają, coraz chętniej pokazują jak spędzają czas. Nie wszystkim podoba się jednak, że aktor tak szybko ułożył sobie życie po rozstaniu z poprzednią partnerką. Swoje niezadowolenie wyrazili pod zdjęciem zakochanych. Joanna nie pozostała obojętna na komentarz godzący w dobre imię jej ukochanego i stanęła w jego obronie! O co poszło?  Zobacz także:  Antek Królikowski pokazał tapetę w telefonie. Jest na niej Joanna Opozda ale jaka! Joanna Opozda stanęła w obronie Antoniego Królikowskiego  Joanna Opozda i Antoni Królikowski spotykają się od niedawna, jednak widać, że łączy ich gorące uczucie. Początkowo próbowali utrzymać swoją relację w tajemnicy, jednak od kiedy prawda o tym, że się spotykają wyszła na jaw, coraz śmielej publikują wspólne zdjęcia w sieci. Mają za sobą już pierwsze publiczne wyjścia. Aktorka towarzyszyła również ukochanemu podczas Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej, który od tego roku nosi imię Pawła Królikowskiego. To zdecydowanie było jedno z najważniejszych wydarzeń dla rodziny Królikowskich. Zakochani wybrali się również na wspólne wakacje. Antoni zdradził, że zwraca się do Joanny określeniem "Słoneczko" oraz podzielił się z fanami swoją tapetą na telefonie - chyba nikogo nie zdziwi, że znajdowało się na niej piękne zdjęcie Joanny.  Nowy związek Joanny i Antoniego nie wszystkim się jednak podoba. Wielu internautów pozwoliło sobie na uszczypliwe komentarze, między innymi atakujące Antka Królikowskiego pod jednym z najnowszych zdjęć pary:  Ten Antek to tak skacze z kwiatka na kwiatek co te kobity w nim widza 🥴 Joanna Opozda postanowiła nie pozostać takiego komentarza bez odpowiedzi i...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner