Joanna Kulig na premierze Zimnej wojny
East News

Joanna Kulig pierwszy raz pokazała CIĄŻOWY brzuch! Zobacz jej zdjęcia z Nowego Jorku

Joanna Kulig na premierze Zimnej wojny
East News

 

Joanna Kulig już nie ukrywa ciążowego brzucha! O tym, że aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka jako pierwszy poinformował magazyn "Flesz" już kilka tygodni temu. Teraz ciąża aktorki nie jest już tajemnicą, a ona sama chwali się zdjęciami, na których widać jej ciążowy brzuszek!

 

Ciężarna Joanna Kulig w Nowym Jorku 

Gwiazda "O mnie się nie martw" przebywa właśnie w Nowym Jorku, gdzie na jednym z festiwali filmowych, promuje swój ostatni film "Zimna wojna". Film Pawła Pawlikowskiego jest polskim kandydatem do Oscara, ale również sama aktorka ma szansę na wyróżnienie - mówi się, że nominację do Oscara ma w kieszeni. Czy tak się stanie? Dowiemy się dopiero za kilka tygodni, ale aktorka już pojawia się na amerykańskich salonach, tym razem na 56. Nowojorskim Festiwalu Filmowym. 

 

Przypominamy, że aktorka i jej mąż Maciej Bochniak czekają na narodziny ich pierwszego dziecka. Poród ma się odbyć jeszcze w tym roku! Aktorka od dawna podkreślała, że marzy o najważniejszej roli w życiu - roli mamy.

„Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym” - mówiła jeszcze niedawno w wywiadach.

Zobaczcie zdjęcia Joanny z Nowego Jorku!

 

Polecamy: Mamy najnowsze ZDJĘCIA Joanny Kulig! Widać już ciążowy brzuszek?

 

Joanna Kulig przed podróżą do USA

Ciężarna Joanna Kulig w Nowym Jorku
Instagram

Ciężarna Joanna Kulig w Nowym Jorku

Ciężarna Joanna Kulig w Nowym Jorku
Instagram

Więcej na temat Joanna Kulig
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10