Joanna Koroniewska w serialu Ślad

Joanna Koroniewska wraca do gry! Pojawi się w hitowym serialu Polsatu!

Joanna Koroniewska w serialu Ślad

 

Co za niespodzianka! Joanna Koroniewska wraca do gry. Jak informuje "Show" gwiazda pojawi się w nowym sezonie serialu "Ślad" w Polsacie. Po odejściu z "M jak miłość" dla Joasi będzie to pierwsza duża, serialowa rola. Kogo zagra? 

 

Koroniewska zagra twardą babkę. Z wykształcenia jest psychologiem, ale w ABW zajmowała się cyberprzestępczością i inwigilacją zorganizowanych grup przestępczych. Współpracowała też z Interpolem, a dzięki szkoleniu w FBI została profilerem. Takiej postaci jeszcze w polskim serialu nie było" - czytamy w "Show".

 

Serial "Ślad" to nowość Polsatu. W głównych rolach występują m.in. Mariusz Jakus, Anita Jancia oraz Ola Hamkało. Czy Joanna Koroniewska będzie teraz największą gwiazdą produkcji? 

Kochani. Uwielbiam filmy i seriale kryminalne. Spełniłam ostatnio swoje marzenie i zgodziłam się wziąć udział w jednym z nich. Dołączyłam do serialu „Ślad" i naprawdę fantastycznych aktorów i świetnej ekipy. Wcielam się w zupełnie nową dla mnie rolę- Maję Oleander - nadkomisarz - zastępcę Renaty - @anita_jancia - w Centralnym Wydziale Śledczym. Zapraszam do oglądania - napisała na Instagramie gwiazda. 

 

Zobacz: Joanna Koroniewska po raz pierwszy pokazała swoje córki! "Jakie piękne!"

 

 

Joanna Koroniewska
Mat. prasowe

Joanna Koroniewska
Instagram

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17