Zbliża się wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pary po eksperymentalnym miesiącu zadeklarują czy chcą kontynuować swoje związki czy zdecydują się na rozwód. Relacja Adama i Joanny w programie rozwijała się zdecydowanie najwolniej. Oboje potrzebowali czasu aby się przed sobą otworzyć. Również jako jedyni uczestnicy tej edycji nie prowadzili publicznie mediów społecznościowych i nie komentowali aktualnie pojawiających się w telewizji odcinków show. Pod koniec wspólnego miesiąca w relacji Adama i Joanny nastąpił przełom. Uczestniczka w rozmowie z siostrą Adama wyznała m. in., że Adam po raz pierwszy ją pocałował. 

Jednak internauci są pewni, że małżeństwo Joanny i Adama nie przetrwało. Mają na to niepodważalne dowody. Jakie? Zobaczcie nasze wideo. 

Zobacz także: Czy powstanie nowy program z udziałem Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Fani bardzo na to liczą!

Ich małżeństwo to już przeszłość? Wszystko okaże się już w najbliższy piątek podczas wielkiego finału 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Facebook