Jessica Mercedes wzięła udział w kampanii Diora! Okazuje się, że modowy gigant docenił potencjał blogerki i zaprosił ją do współpracy. Szczęśliwa blogerka pochwaliła się fotką zza kulis sesji dla światowej marki. Na Instagramie pokazała zdjęcie i podziękowała za udział w kampanii. Jessica nie kryje radości z tego wyróżnienia.

Reklama

AAAA! Jestem taka szczęśliwa! Dzisiaj nagrałam moją pierwszą w życiu kampanię dla @Dior! Dziękuję za wyróżnienie #Dior i za super dzień - napisała na Instagramie.

Fani blogerki byli zachwyceni jej sukcesem. Co pisali pod fotką Jessiki?

Gratulacje Jess jesteś najlepsza

Kochana - więcej takich kampanii! Jesteś niesamowita, jesteś sobą! Trzymam za Ciebie kciuki! :)

Uwielbiam patrzeć na to jak się rozwijasz! Jesteś genialnym przykładem, ze jak się czegoś bardzo chce, to dzięki ciężkiej pracy idzie to osiągnąć

To już kolejna modowa kampania, w której Jessica bierze udział. Ostatnio było głośno o jej współpracy z duetem polskich projektantów Paprocki&Brzozowski. Blogerka wzięła udział w gorącej sesji z nagim modelem. Już nie możemy doczekać się efektów współpracy Jessiki Mercedes i modowego giganta!

Ciekawe, jak na informacje o sukcesie blogerki zareaguje Viola Kołakowska, która w rozmowie z Dzień Dobry TVN wyśmiewała się z pracy szafiarek i określiła ich sposób zarabiania "reklamową prostytucją"...

Zobacz także: Jessica Mercedes: „Babcia zaczęła traktować mnie poważnie dopiero, gdy zaczęłam udzielać wywiadów"

Jessica Mercedes bierze udział w kampanii Diora.

Reklama

Blogerka pochwaliła się współpracą z modowym gigantem.

Reklama
Reklama
Reklama