Jessica Mercedes w czapce z daszkiem

Jessica Mercedes na Milan Fashion Week! Blogerka znowu doceniona za granicą

Jessica Mercedes w czapce z daszkiem

Jessica Mercedes została wyróżniona przez Harper's Baazar! Dlaczego? Blogerka została zaproszona na Tydzień Mody do Mediolanu na pokaz Gucci i Moschino. Jessica Mercedes wybrała się do Włoch ze swoim bratem, który towarzyszył jej praktycznie cały czas. Jess jak zawsze zaszalała ze stylizacją i wyglądała naprawdę fantastycznie! Na pokaz Gucci wybrała polskie marki i postawiła na projekty Łukasza Jemioła. Zestaw uzupełniły szpilki Aldo. Całość zrobiła ogromne wrażenie, a Mercedes znalazła się w zestawieniu najlepiej ubranych gości pokazu wybranych przez światową platformę modową - harpersbaazar.com. Nam ten zestaw bardzo przypadł do gustu ze względu na ciekawe połączenie kolorystyczne! Podczas pokazu Moschino, na który blogerka również się wybrała, Jessica spotkała kilka ważnych osób ze świata mody. Wśród nich znalazła się jej ulubiona blogerka Chiara Ferrani i Anna Dello Russo, która pracuje w japońskim magazynie Vogue.

 

A jak Wam się podoba stylizacja Mercedes?

 

Zobacz: Sukces Jessiki Mercedes! Jej stylizacja z Paris Fashion Week docenione za granicą!

 

Jessica Mercedes wyróżniona przez Harper's Baaazar

Hurrrrrra! Moja stylizacja na pokaz Gucci została wyróżniona w THE BEST MILAN FASHION WEEK LOOKS wg amerykańskiego Harper's Bazaar!!!

Posted by Jessica Mercedes JEMERCED.blogspot on 25 luty 2016

Jessica Mercedes pojechała na Milan Fashion Week jako jedyna polska blogerka

Jessica Mercedes w krótkiej zielonej sukience z dekoltem
Instagram
 

Więcej na temat Jessica Mercedes
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05