Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA
Newsy

Jerzy Stuhr wygrał z ciężką chorobą

"Choroba została ujarzmiona" - zdradza wielki aktor

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się smutna informacja o chorobie Jerzego Stuhra (czytaj: Jerzy Stuhr walczy z ciężką chorobą! ). Wielki aktor przyznał wówczas, że od jakiegoś czasu zmaga się z rakiem przełyku. Stuhr musiał przyjmować chemię, na szczęście okazuje się, że kilka dni temu artyście podano ostatnią chemioterapię! Legenda polskiego kina przyznaje w rozmowie z "Newsweekiem", że "choroba została ujarzmiona".

- Dopiero teraz, gdy choroba wydaje się ujarzmiona dowiaduje się, jak było ze mną źle - Jerzy Stuhr wyznaje w rozmowie z magazynem. Lekarze mówią, że jestem czysty, i po mału zaczynają mówić prawdę.


Okazuje się również, że Jerzy Stuhr planuje już powrót do pracy. Aktor już wkrótce wyjeżdża do Włoch, gdzie w filmie o życiu papieża Piusa IX wcieli się w rolę generała zakonu.

kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jerzy Stuhr trafił do szpitala
ONS
Newsy
Jerzy Stuhr planuje powrót do pracy? "Tata czuje się już dobrze" - zdradziła córka aktora
Jerzy Stuhr planuje powrót do pracy? "Tata czuje się już dobrze" - zdradziła córka aktora

Jerzy Stuhr już planuje swój powrót do pracy w teatrze?! Córka słynnego aktora w rozmowie z Super Expressem przyznała, że jej tata czuje się lepiej. Marianna Stuhr zdementowała przy okazji plotki, które mówiły, że aktor trafił do szpitala z powodu zawału serca. Jak się czuje Jerzy Stuhr? Tata czuje się już dobrze. Nie miał zawału - przyznała córka aktora. Według informacji tabloidu Jerzy Stuhr wciąż przebywa w Szpitalu Wojskowym w Krakowie. Trafił tam kilka dni temu po tym jak tuż przed występem na scenie źle się poczuł. Okazuje się jednak, że pomimo problemów zdrowotnych aktor już planuje swój powrót do pracy. Jeśli będzie czuł się dobrze pod koniec miesiąca, to zamierza w marcu wrócić na deski teatru - w rozmowie z Faktem zdradził jego znajomy. Trzymamy więc kciuki, żeby Jerzy Stuhr wyzdrowiał jak najszybciej!   Zobacz także: Jerzy Stuhr: "Choćby nie wiem co mówili..."   Stan Jerzego Stuhra poprawia się. Córka aktora zdementowała informacje o zawale.  

Jerzy Stuhr w programie Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Jerzy Stuhr odzyskał mowę! Są nowe informacje w sprawie zdrowia aktora 
Jerzy Stuhr odzyskał mowę! Są nowe informacje w sprawie zdrowia aktora 

W miniony poniedziałek Jerzy Stuhr trafił do szpitala w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu. Według najnowszych ustaleń Gazety Wyborczej, aktor odzyskał mowę i jest w ograniczonym kontakcie z najbliższym otoczeniem. Jego stan wciąż jest jednak poważny.  Zobacz także:  Maciej Stuhr przekazał nowe informacje w sprawie stanu zdrowia swojego ojca, Jerzego Stuhra. Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Jerzego Stuhra  Dramatyczne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra pojawiły się w miniony poniedziałek. Wybitny aktor w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Podejrzewano u niego udar mózgu. Informacje o jego obecności w szpitalu potwierdziła jego żona oraz przyjaciel. Maciej Stuhr we wtorek, w rozmowie z Radiem ZET poinformował, że jego ojciec powoli wraca do siebie. Z kolei dziś "Gazeta Wyborcza" nieoficjalnie informuje, że Jerzy Stuhr odzyskał mowę i w sposób ograniczony kontaktuje się z rodziną:  Nieoficjalnie dowiadujemy się, że aktor w tej chwili jest w kontakcie z rodziną i otoczeniem, choć ograniczonym. Lekarze nadal nie chcą jednak wypowiadać się co do rokowań: w pierwszych dniach po udarze choroba może mieć zmienny przebieg. Z naszych informacji wynika też, że aktor odzyskał mowę, choć wypowiadanie zdań przychodzi mu z wielkim trudem Trzymamy kciuki za szybki powrót aktora do zdrowia, które już wiele razy zostało wystawione na próbę. Jerzy Stuhr w 2011 roku zmagał się z rakiem krtani, a w 2016 roku przeszedł zawał serca.  Zobacz także:  Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia aktora Jerzy Stuhr trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Jak informuje Gazeta Wyborcza, aktor odzyskał mowę i kontaktuje się z rodziną.  Jerzy Stuhr trafił do szpitala w Krakowie w poniedziałek 13...

Jerzy Stuhr
ONS
Newsy
Jerzy Stuhr ma się coraz lepiej! Już wkrótce może wrócić na scenę
Jerzy Stuhr ma się coraz lepiej! Już wkrótce może wrócić na scenę

Jerzy Stuhr wraca do zdrowia. Aktor, który tydzień temu niespodziewanie trafił do szpitala, ma się już lepiej. Jak poinformował "Super Express", Stuhr jest obecnie po zabiegu udrożnienia tętnicy, a stan jego zdrowia powoli wraca do do normy. Aktor cierpiał również na częstoskurcz. Nie miał zawału. To przez częstoskurcz trafił do szpitala. Lekarze dali mu zalecenie, że ma o siebie dbać, oszczędzać się. Wiadomo , jest po ciężkiej chorobie, musi na siebie bardziej uważać - czytamy na łamach gazety. Jerzy Stuhr trafił do szpitala na początku lutego z podejrzeniem zawału serca. Odwołano wszystkie spektakle z jego udziałem. Aktor już od kilku lat zmaga się z problemami z sercem, co zdradził w 2012 roku w wywiadzie dla VIVY!. Kilka dni temu córka aktora Marianna zdradziła, że stan zdrowia jej ojca zaczął się poprawiać. Dzisiejsza publikacja "Super Expressu" potwierdza te słowa. Jeśli tylko wszystko pójdzie dobrze, a Jerzy Stuhr z każdym dniem będzie odzyskiwał siły, niewykluczone, że wróci na deski teatru jeszcze przed końcem lutego.   Zobacz też: "Liczyłem, że będą bliźniaki i może jednak będę miał brata". Maciej i Marianna Stuhr jak ogień i woda.   Jerzy Stuhr powoli wraca do zdrowia. Aktor trafił do szpitala z podejrzeniem zawału serca.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner